ГАММА-АМІНОМАСЛЯНА КИСЛОТА* (AMINOBUTYRIC ACID)

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Недостатність мозкового кровообігу при атеросклерозі, артеріальній гіпертензії, хронічній церебрально-судинній патології, після інсульту й травм головного мозку з метою відновлення пам’яті, уваги, мовлення, підвищення рухової та психічної активності, усунення запаморочення та головного болю; астенічний стан; при динамічних порушеннях мозкового кровообігу, алкогольній енцефалопатії, поліневриті; старече слабкоумство; для лікування симптомокомплексу захитування; дитячий церебральний параліч; наслідки черепно-мозкової травми та розумова відсталість у дітей.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; вік до 1-го року; препарат у формі капсул не призначають дітям до 5 років.

Інструкція:

Препарат застосовують перор. до їди. Дорослі: добова доза — 1,5–3 г розділена на 3 прийоми. Діти від 5 років: добова доза — 0,5–3 г розділена на 3 прийоми. Тривалість лікування — від 2 тиж до 6 міс. Лікування симптомокомплексу захитування. Дорослі: 0,5 г 3 р/доб; діти від 5 років: 0,25 г 3 р/доб протягом 3–4 діб. З профілактичною метою. Дорослі: 0,5 г 3 р/доб протягом 3 діб, що передують поїздці або можливому захитуванню.

Список препаратів

Капсули

АМІНАЛОН-КВ

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД, UA

250 мг

Бліс. №10x1, №10x5

Таблетки

АМІНАЛОН

АТ ВІТАМІНИ, UA

250 мг

Бліс. №10x1, №10x5

Контур. чарун. упак. №10x1