ГАММА-АМІНОМАСЛЯНА КИСЛОТА*

Rp.: AMINOBUTYRIC ACID

Препаратів: 2

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Недостатність мозкового кровообігу при атеросклерозі, артеріальній гіпертензії, хронічній церебрально-судинній патології, після інсульту й травм головного мозку з метою відновлення пам’яті, уваги, мовлення, підвищення рухової та психічної активності, усунення запаморочення та головного болю; астенічний стан; при динамічних порушеннях мозкового кровообігу, алкогольній енцефалопатії, поліневриті; старече слабкоумство; для лікування симптомокомплексу захитування; дитячий церебральний параліч; наслідки черепно-мозкової травми та розумова відсталість у дітей.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; вік до 1-го року; препарат у формі капсул не призначають дітям до 5 років.

Інструкція:

Препарат застосовують перор. до їди. Дорослі: добова доза — 1,5–3 г розділена на 3 прийоми. Діти від 5 років: добова доза — 0,5–3 г розділена на 3 прийоми. Тривалість лікування — від 2 тиж до 6 міс. Лікування симптомокомплексу захитування. Дорослі: 0,5 г 3 р/доб; діти від 5 років: 0,25 г 3 р/доб протягом 3–4 діб. З профілактичною метою. Дорослі: 0,5 г 3 р/доб протягом 3 діб, що передують поїздці або можливому захитуванню.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Таблетки, вкриті оболонкою

  • АМІНАЛОН
   АМІНАЛОН

   АТ ВІТАМІНИ

   від 47.00 грн

   250 мг

   Бліс. 10x1

   від 47.00 грн

  Капсули тверді

  • АМІНАЛОН®-КВ
   АМІНАЛОН®-КВ

   АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД

   від 41.00 грн

   250 мг

   Бліс. 10x1

   від 41.00 грн