ФУРОСЕМІД + СПІРОНОЛАКТОН

Rp.: FUROSEMIDE + SPIRONOLACTONE

Препаратів: 1

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Стійкі набряки, якщо вони пов’язані із вторинним гіперальдостеронізмом; стани, що включають хронічну серцеву недостатність і цироз печінки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, сульфамідів або похідних сульфонаміду; гіповолемія або зневоднення організму (з або без супутньої артеріальної гіпотензії); порушення функції нирок і КК <30 мл/хв на 1,73 м2  площі поверхні тіла; анурія або ниркова недостатність у вигляді анурії, якщо не спостерігається терапевтична відповідь на фуросемід; ниркова недостатність внаслідок отруєння нефротоксичними або гепатотоксичними засобами або ниркова недостатність, пов’язана з печінковою комою; гіперкаліємія; тяжка гіпокаліємія; тяжка гіпонатріємія; хвороба Аддісона.

Інструкція:

Дану фіксовану комбінацію застосовують лише тоді, коли застосування складових окремо показує, що дана комбінація є корисною для лікування. Рекомендована добова доза для дорослих — 1–4 капс. Препарат краще приймати під час сніданку або обіду, та запивати великою кількістю рідини (приблизно 1 склянка). Вечірня доза не рекомендується, особливо на початку лікування, через підвищення сечовипускання у цей час.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Капсули

  • Rp

   ФУРОСТІМ
   ФУРОСТІМ

   Алвоген ІПКо С.ар.л

   20 мг + 50 мг

   Бліс. 10x3