БУТИЛСКОПОЛАМІН* + ПАРАЦЕТАМОЛ

Rp.: BUTYLSCOPOLAMINE + PARACETAMOL

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Періодичний біль у жінок, спазми сечостатевого тракту, спазми ШКТ, спазми та дискінезія жовчних шляхів, окрім спазмів, пов’язаних з органічним ураженням кишечника та жовчовивідних шляхів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, атропіну. Органічні ураження кишечника та жовчовивідних шляхів, тяжкі порушення функцій печінки, алкоголізм, вроджена гіпербілірубінемія, тяжкі порушення функцій нирок, мегаколон, захворювання крові, лейкопенія, анемія, вроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (фавізм), рідкісні спадкові стани інтолерантності до фруктози, міастенія та всі стани, за яких будь-яка антихолінергічна дія може мати надзвичайно високий ступінь ризику (глаукома, гіперплазія передміхурової залози із затримкою сечовиведення, стеноз ШКТ, тахікардія).

Інструкція:

Дорослі та діти від 12 років — 1–2 таб, за необхідності кожні 8 год (не більше 3 р/доб). Таблетку слід ковтати цілою та запивати достатньою кількістю рідини. Не приймати більше 6 таб/доб. Максимальна добова доза парацетамолу для дорослих та дітей від 12 років за умови короткотермінового лікування — 4 г, протягом тривалого лікування — 2,6 г. Максимальна добова доза бутилскополаміну — 80 мг. Тривалість застосування: для дорослих — не довше 10 діб; для дітей від 12 років — не довше 3 діб.