БУПІВАКАЇН + ГЛЮКОЗА*

Rp.: BUPIVACAINE + GLUCOSE*

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Місцева анестезія (шляхом трансдермальної інфільтрації); регіональна анестезія: периферичні (тулуба й сплетінь) й центральні нервові блокади (епідуральна й спинальна), анестезія або анальгезія в хірургії, включаючи акушерські процедури.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату й інших місцевоанестезуючих засобів амідного типу; не призначають для в/в регiональної анестезії; захворювання ЦНС, внутрiшньочерепна кровотеча, остеохондроз, спондилiт, туберкульоз, метастатичнi ураження хребта, септицемiя, iнфекцiйнi ураження шкiри в мiсцi ін’єкції, порушення згортання кровi.

Інструкція:

Дорослі та діти від 12 років: під час будь-якого типу анестезії початкова доза не повинна перевищувати 150 мг, за винятком спинальної анестезії — 20 мг. Основну дозу слід вводити повільно, зі швидкістю 20–25 мг за 1 хв, або підвищуючи дозу при підтримці стійкого вербального контакту з пацієнтом. Діти до 12 років: максимальна доза — 2 мг/кг маси тіла (незалежно від маси тіла дитини слід вводити не більш 150 мг за 1 ін’єкцію).