БЕТАМЕТАЗОН + ГЕНТАМІЦИН + КЛОТРИМАЗОЛ

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Дерматози, ускладнені вторинною бактеріальною та/або грибковою інфекцією; епідермофітія стоп, пахова епідермофітія, висівковоподібний лишай та інші грибкові ураження гладкої шкіри; дерматомікози, що спричинені чутливими до препарату грибами.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, первинні вірусні ураження шкіри, туберкульоз шкіри, шкірні прояви сифілісу, шкірні реакції після вакцинації, вугрова хвороба, період вагітності й годування груддю, вік до 7 років.

Інструкція:

Крем або мазь наносять тонким шаром на всю уражену поверхню та прилеглі ділянки шкіри 2 р/доб, зранку та ввечері. Після досягнення клінічного покращення частота застосування препарату може бути зменшена до 1 р/доб; можливе застосування оклюзійних пов’язок. Діти 7–16 років: препарат призначають суворо за прямими показаннями, не рекомендується застосування препарату на великих ділянках тіла, а також використання оклюзійних пов’язок. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально (зазвичай — 2–4 тиж), між повторними курсами необхідна перерва не менш 20 днів; тривалість курсу лікування у дітей та хворих з ураженням обличчя — не більше 5 днів.

Список препаратів

Крем

БЕТАЗОН УЛЬТРА

Здоров’я (UA)

Туби 15 г №1x1, 30 г №1x1

B.4

Rp

ТРИАКУТАН

ВАТ Київмедпрепарат (UA)

Туби 15 г №1x1

Rp

Мазь

ТРИАКУТАН

ВАТ Київмедпрепарат (UA)

Туби 15 г №1x1

Rp

ТРИДЕРМ

Шерінг-Плау Сентрал Іст АГ (CH)

Туби 15 г №1x1, 30 г №1x1

Rp