БЕНЗАЛКОНІЮ ХЛОРИД + ІЗОПРОПАНОЛ + УНДЕЦИЛЕНОВА КИСЛОТА

Rp.: BENZALKONIUM CHLORIDE + ISOPROPANOL + UNDECYLENIC ACID

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Хірургічна й гігієнічна дезінфекція рук перед кожним операційним втручанням; входом в ординаторські операційних відділень; роботою, пов'язаною з небезпекою зараження (наприклад, із підготовкою до ін’єкцій, приготуванням змішаних ін’єкцій і набиранням медикаментів тощо); до і після будь-якого контакту з ранами; після контакту з потенційно або вже інфікованим матеріалом (кров, секрети або екскременти) або інфікованими ділянками тіла; до і після контакту з шкірою навколо місця введення катетерів, дренажів тощо; перед інвазійними маніпуляціями, навіть якщо при цьому одягаються рукавички, наприклад, перед встановленням катетера у вену або в сечовий міхур; перед ангіографією, бронхоскопією, ендоскопією, ін'єкціями, пункціями тощо; після контакту із зараженими предметами або поверхнями (сечозбірні системи, прилади для відсмоктування, апарати штучного дихання, кисневі маски, інтубаційні трубки, дренажі тощо); перед контактом із пацієнтами, особливо схильними до впливу інфекцій (наприклад, із хворими на лейкемію, із пацієнтами, які одержали множинні травми, опроміненими або іншими тяжко хворими пацієнтами, пацієнтами з опіками); після контакту з пацієнтами, які можуть бути носіями інфекцій або МRSА.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; наявність на руках і місцях оброблення виразок, відкритих ран тощо; період вагітності й годування груддю, вік до 14 років.

Інструкція:

Гігієнічна дезінфекція рук: 3 мл препарату втирати у долоні, пальці, між пальцями, у шкіру на тильному боці руки, біля нігтьового ложа протягом 30 с. Руки спочатку слід продезінфікувати, а потім мити чистою водою з милом протягом 2 хв. У разі необхідності повторити процедуру втирання з новою порцією розчину. Для профілактики зараження мікобактеріями туберкульозу процедуру повторити двічі. У разі забруднення рук виділеннями, секретами, кров'ю тощо необхідно забруднення видалити одноразовою серветкою, просоченою препаратом, а потім провести антисептичне оброблення рук розчином, як зазначено вище, двічі поспіль. Хірургічна дезінфекція рук: після миття та повного висушування рук і передпліч 5 мл розчину протягом 1,5 хв втирають у шкіру рук і передпліч (долоні, пальці, між пальцями, у шкіру на тильному боці руки, біля нігтьового ложа). Процедуру повторити двічі. Протягом усього часу експозиції шкіра повинна бути зволоженою препаратом. При цьому долоні треба тримати вище рівня ліктів. Останню порцію розчину втирати в шкіру до висихання.