БЕНДАМУСТИН

Rp.: BENDAMUSTINE

Препаратів: 5

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Терапія першої лінії розповсюджених стадій індолентних неходжкінських лімфом у складі комбінованої терапії. Лікування множинної мієломи ІІ стадії з прогресуванням або ІІІ стадії (за класифікацією Д’юрі – Сальмона) у комбінації з преднізоном. Хронічна лімфоцитарна лейкемія.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність, передбачувана вагітність, період годування груддю. Помірна та тяжка печінкова недостатність, жовтяниця. Тяжке пригнічення кісткового мозку і виражені зміни кількості формених елементів у крові. Хірургічне втручання менш ніж за 30 днів до початку лікування. Інфекції, особливо ті, які супроводжуються лейкопенією (ризик генералізації інфекції). Дитячий вік (через відсутність даних щодо ефективності та безпеки застосування препарату у дітей).

Інструкція:

Застосовують в/в. Неходжкінські лімфоми. Схема «ВОР»: рибомустин в/в 60 мг/м2 у вигляді 30-хв інфузії щодня з 1-го по 5-й день, вінкристин в/в 2 мг в 1-й день, преднізон в/в 100 мг/м2 щодня з 1-го по 5-й день. Курс терапії повторюють через 3 тиж. Множинна мієлома. Схема «ВР»: рибомустин в/в 120–150 мг/м2  у вигляді 60-хв інфузії в 1-й і 2-й день, преднізон в/в або перор. 60 мг/м2 щодня з 1-го по 4-й день. Курс повторюють через 4 тиж. Хронічна лімфоцитарна лейкемія: рибомустин в/в в 70–100 мг/м2 у вигляді 30-хв інфузії в 1-й і 2-й день. Курс повторюють через 4 тиж.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Порошок для приготування концентрату для приготування розчину для інфузій

  Ліофілізат для приготування розчину для ін’єкцій

  • Rp

   БЕНТЕРО
   БЕНТЕРО

   Гетеро Лабз Лімітед

   25 мг

   Флак. 1x1