БЕМІПАРИН НАТРІЮ

Rp.: BEMIPARIN SODIUM

Препаратів: 3

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Профілактика тромбоемболій у пацієнтів під час загальнохірургічних та ортопедичних операцій; профілактика згортання крові в системі екстракорпорального кровообігу під час проведення гемодіалізу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або гепарину; імунологічно обумовлена гепарином тромбоцитопенія чи підозра на неї або наявність її в анамнезі; активна кровотеча або підвищений ризик кровотеч у зв’язку з порушенням згортання крові; тяжкі порушення функції печінки і підшлункової залози; ушкодження або хірургічні втручання на органах нервової системи, зору або слуху; ДВС-синдром ( у рамках індукованої гепарином тромбоцитопенії); гострий бактеріальний ендокардит, хронічний ендокардит; патологічні стани з високим ризиком кровотеч (активна пептична виразка, геморагічний інсульт, церебральна аневризма або церебральна неоплазія).

Інструкція:

Загальнохірургічні втручання та ортопедичні операції з помірним ризиком виникнення венозної тромбоемболії: у день хірургічного втручання — 2 500 МО/3 500 МО п/ш за 2 год. до початку або через 6 год. після операції, в наступні дні — 2 500 МО/3 500 МО кожні 24 год. З метою профілактики застосовують протягом періоду ризику розвитку тромбоемболії або до повного відновлення рухового режиму пацієнта (7–10 днів після хірургічного втручання). Профілактика згортання крові в системі екстракорпорального кровообігу під час проведення гемодіалізу: хворі з масою тіла <60 кг — 2 500 МО, з масою тіла >60 кг — 3 500 МО болюсно на початку сеансу гемодіалізу.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   ЦИБОР
   ЦИБОР

   Менаріні Інтернешонал Оперейшонс Люксембург С.А.

   25 тис. МО анти-Ха/мл

   Шпр. 0,2 мл 2x1

  • Rp

   ЦИБОР 2500
   ЦИБОР 2500

   Менаріні Інтернешонал Оперейшонс Люксембург С.А.

   12 500 МО анти-Ха/мл

   Шпр. 0,2 мл (2500 МО анти-Ха) 2x1

  • Rp

   ЦИБОР 3500
   ЦИБОР 3500

   Менаріні Інтернешонал Оперейшонс Люксембург С.А.

   17 500 МО анти-Ха/мл

   Шпр. 0,2 мл (3500 МО анти-Ха) 2x1