АТОСИБАН

Rp.: ATOSIBAN

Препаратів: 4

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Для уповільнення пологової діяльності при загрозі передчасних пологів у разі, коли: відмічаються регулярні маткові скорочення тривалістю не менше 30 сек. і частотою більше 4 протягом 30 хв; при розширенні шийки матки від 1 до 3 см (0–3 см для жінок, які народжують вперше), згладжування більш ніж на 50%; у жінок старше 18 років; термін вагітності складає від 24 до 33 повних тиж.; реєструється нормальна частота серцевих скорочень у плода.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; термін вагітності менше 24 або більше 33 повних тиж.; передчасний розрив оболонок при вагітності строком більше 30 тиж.; внутрішньоутробна ретардація росту й аномальна частота серцевих скорочень у плода; передпологова маткова кровотеча, що вимагає негайних пологів; еклампсія й тяжка прееклампсія, що вимагають негайних пологів; внутрішньоутробна смерть плода; підозра на внутрішньоматкову інфекцію; передлежання або відшарування плаценти; будь-які інші стани, що стосуються як матері, так і плода, при яких збереження вагітності становить небезпеку.

Інструкція:

Внутрішньовенно у 3 послідовні етапи. 1). Спочатку болюсно протягом 1 хв вводять р-ин д/ін. у початковій дозі 6,75 мг. 2). Одразу після цього проводять тривалу інфузію концентрату для приготування інфузійного р-ину в високій дозі 300 мкг/хв (навантажувальна інфузія) протягом 3-х год. зі швидкістю інфузії 24 мл/год. 3. Після цього — тривала (до 45 год.) інфузія концентрату в низькій дозі 100 мкг/хв зі швидкістю інфузії 8 мл/год. Тривалість лікування не повинна перевищувати 48 год. Повна доза препарату на весь курс терапії не повинна перевищувати 330 мг. Якщо виникає потреба в повторному застосуванні препарату, його також слід розпочинати з болюсного введення р-ину д/ін., а потім — введення концентрату для приготування інфузійних р-инів. Повторне лікування можна починати в будь-який час після першого та повторювати до 3-х разів.

Препарати з відповідною діючою речовиною

 • Дані про ефективність не надано

  Концентрат для приготування розчину для інфузій

  • Rp

   МИРОСИБАН
   МИРОСИБАН

   ТОВ РОКЕТ-ФАРМ

   7,5 мг/мл

   Флак. 5 мл 1x1

  • Rp

   ТРАКТОЦИЛ
   ТРАКТОЦИЛ

   Феррінг Арцнайміттель ГмбХ

   від 3177.80 грн

   7,5 мг/мл

   Флак. 5 мл 1x1

   від 3177.80 грн

  Розчин для ін’єкцій

  • Rp

   МИРОСИБАН
   МИРОСИБАН

   ТОВ РОКЕТ-ФАРМ

   7,5 мг/мл

   Флак. 0,9 мл (6,75 мг) 1x1

  • Rp

   ТРАКТОЦИЛ
   ТРАКТОЦИЛ

   Феррінг Арцнайміттель ГмбХ

   7,5 мг/мл

   Флак. 0,9 мл (6,75 мг) 1x1