АСКОРБІНОВА КИСЛОТА + ГЛЮКОЗА*

Rp.: ASCORBIC ACID + GLUCOSE*

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гіпо- та авітаміноз вітаміну С; кровотечі (маткові, легеневі, носові, при променевій хворобі тощо); геморагічний діатез, різноманітні інтоксикації та інфекційні захворювання; захворювання печінки, хвороба Аддісона, передозування антикоагулянтів; рани, які погано загоюються; трофічні виразки й переломи кісток; дистрофії; для забезпечення підвищеної потреби організму в аскорбіновій кислоті в період підвищеного фізичного й розумового навантаження, росту, вагітності й годування груддю, реконвалесценції (після тривалих захворювань); при підвищеному ризику розвитку інфекційних захворювань, особливо в зимовий період.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; не слід призначати у великих дозах при підвищеному згортанні крові, тромбофлебітах, схильності до тромбозів.

Інструкція:

Профілактична доза для дорослих — 100 мг всередину 1 раз на добу. У період вагітності, післяродовий період і при низькому вмісті вітаміну С у грудному молоці — 300 мг на добу протягом 10–15 днів, потім — 100 мг на добу протягом усього періоду лактації. Лікувальна доза для дорослих — 100 мг всередину 3–5 разів на добу. Термін лікування встановлюють індивідуально. Профілактична доза для дітей із 3 років — 50 мг 1 раз на добу. Для лікування гіповітамінозу С — 50 мг 2–3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначають індивідуально.