АМПІЦИЛІН + ОКСАЦИЛІН

Rp.: AMPICILLIN + OXACILLIN

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Захворювання, зумовлені чутливими до препарату мікроорганізмами: бронхіт, пневмонія, плевріт, ангіна, отит, синусит, холангіт, холецистит, пієліт, пієлонефрит, цистит, уретрит, інфіковані рани, інфекції шкіри й м'яких тканин, сепсис, ендокардит, післяпологова інфекція; змішана інфекція, обумовлена чутливими й нечутливими до бензилпеніциліну стафілококами, стрептококами, грамнегативними бактеріями; опікова хвороба; для профілактики гнійних ускладнень після хірургічних операцій та інфекцій у немовлят (інфікування навколоплідної рідини; порушення дихання в немовлят, які вимагають застосування реанімаційних заходів; небезпека виникнення аспіраційної пневмонії); для лікування гонореї при резистентності штамів гонококів до бензилпеніциліну.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препаратів пеніцилінового ряду, цефалоспоринів, карбапенемів; виражена печінкова недостатність; інфекційний мононуклеоз; лімфолейкоз; період годування груддю, для препарату у формі капсул – вік до п’яти років.

Інструкція:

Дорослі та діти від 14 років: разова доза — внутрішньо 0,5–1 г, добова — 2–4 г; діти 5–7 років — 100 мг/кг маси тіла на добу, 7–14 років — 50 мг/кг маси тіла на добу за 4–6 прийомів. Тривалість курсу лікування — від 5–7 днів до 2 тиж. і більше. Внутрішньом’язово, внутрішньовенно (мікроструминно або крапельно). Дорослі та діти від 14 років: разова доза — 0,5–1 г, добова — 2–4 г кожні 4–6 год. Немовлята, недоношені діти та діти до 1 року: добова доза — 100–200 мг/кг маси тіла, діти 1–7 років — 100 мг/кг маси тіла на добу, 7–14 років — 50 мг/кг маси тіла на добу за 4–6 введень. При тяжкому перебігу інфекції дози можуть бути збільшені у 1,5–2 рази. Тривалість курсу лікування — від 5–7 днів до 3 тиж.