АМІФОСТИН

Rp.: AMIFOSTINE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Хіміотерапія: зниження ризику розвитку інфекційних ускладнень нейтропенії (наприклад, нейтропенічної гарячки), спричиненої застосуванням комбінованих хіміотерапевтичних режимів з циклофосфамідом та цисплатиною у хворих на розповсюджений рак яєчників (ІІІ-ІV ст. за FIGO); захист пацієнтів із розповсюдженими солідними неембріональними пухлинами від кумулятивної нефротоксичності цисплатини та схем лікування, які містять цисплатину при загальній дозі останній 60-120 мг/м2 ( (у супроводі адекватної гідратації). Променева терапія: у складі стандартної фракційної променевої терапії у пацієнтів зі злоякісними пухлинами голови та шиї, для захисту проти гострої та відстроченої ксеростомії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, сполук амінотіолу й маніту; артеріальна гіпотензія; дегідратація; порушення функції печінки або нирок; період вагітності й годування груддю, дитячий вік, вік старше 70 років.

Інструкція:

Препарат застосовують тільки під контролем лікаря, який має досвід проведення протипухлинної променевої або хіміотерапії. Хіміотерапія з цисплатиною та циклофосфамідом: початкова доза — внутрішньовенно інфузійно протягом 15 хв 910 мг/м2 поверхні тіла 1 раз на добу за 30 хв до початку коротких інфузій хіміотерапевтичних препаратів. Для зниження нефротоксичності, пов’язаної з прийомом цисплатини, початкова доза препарату корелює з дозою та схемою призначення останньої: при дозі цисплатини 100–120 мг/м2 рекомендована початкова доза препарату — 910 мг/м2, при дозі 60–100 мг/м2 — 740 мг/м2. Променева терапія (для захисту від токсичності): рекомендована доза — внутрішньовенно інфузійно протягом 3 хв 200 мг/м2 щоденно за 15–30 хв до проведення стандартної фракційної променевої терапії.