АЛОГЛІПТИН

Rp.: ALOGLIPTIN

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Цукровий діабет ІІ типу, для покращення контролю глікемії, у комбінації з іншими гіпоглікемічними лікарськими засобами (зокрема з інсуліном), коли монотерапія цими засобами у поєднанні з дієтою та фізичними вправами не забезпечує адекватного контролю глікемії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, серйозні реакції гіперчутливості, зокрема анафілактичні реакції, анафілактичний шок, ангіоедема в анамнезі до будь-якого інгібітора DРР-4.

Інструкція:

Препарат застосовують перор., незалежно від прийому їжі. Таблетку слід ковтати цілою та запивати необхідною кількістю води. Рекомендована доза для дорослих (≥18 років) — 25 мг 1 р/доб у разі комбінованої терапії з метформіном, тіазолідиндіоном, сульфонілсечовиною або інсуліном чи для потрійної комбінованої терапії з метформіном і тіазолідиндіоном або інсуліном. У разі застосування у комбінації з метформіном та/або тіазолідиндіоном доза метформіну та/або тіазолідиндіону повинна бути незмінною. У разі застосування у комбінації з сульфонілсечовиною або інсуліном слід розглянути можливість застосування більш низьких доз сульфонілсечовини або інсуліну з метою зниження ризику розвитку гіпоглікемії.