АЛІСКІРЕН + ГІДРОХЛОРОТІАЗИД

Rp.: ALISKIREN + HYDROCHLOROTHIAZIDE

Препаратів: 0

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Есенціальна гіпертензія у дорослих, у випадку коли артеріальний тиск недостатньо контролюється монотерапією аліскіреном або гідрохлоротіазидом, або коли артеріальний тиск адекватно контролюється аліскіреном та гідрохлоротіазидом, призначеними одночасно в тих самих дозах, що входять до складу комбінованого препарату.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до похідних сульфонамідів. В анамнезі — ангіоневротичний набряк під час застосування аліскірену.  Вагітність, період годування груддю. Тяжке порушення функції нирок (ШКФ <30 мл/хв/1,73 м2). Рефрактерна гіпокаліємія, гіперкальціємія, гіпонатріємія. Тяжка форма порушення функції печінки. Анурія, симптоматична гіперурикемія. Протипоказано одночасне застосування аліскірену та циклоспорину, високоактивних інгібіторів р-глікопротеїну та інших активних інгібіторів р-глікопротеїну (хінідин, верапаміл).

Інструкція:

Рекомендована доза — 1 таб/доб разом з легкою їжею, бажано в один і той же час. Не слід пити грейпфрутовий сік при прийомі препарату. Антигіпертензивний ефект значно виражений вже протягом 1-го тиж., а максимальний ефект настає, як правило, протягом 4 тиж.