Форма випуску та дозування

balz

Бальзам

Упаковка

Баночка 4 г №1x1

Варіанти дозування

Дозування

-

Варіанти дозування

-

Форма

Бальзам

Еквівалентність

-

Класифікація

INN

-

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Характеристика

  • Заявник: Данафа Фармасьютікал Джоінт Сток Компані, В'єтнам
  • Наказ МОЗ: №352 від 04.07.2008
  • Реєстраційне посвідчення: UA/7031/01/01
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30-12-2075
  • Синонімічне найменування: Comb drug
  • Склад: 1 г бальзаму містить: ментолу - 41 мг, камфори - 258 мг, олії м'яти перцевої - 125 мг, олії евкаліптової - 88 мг, олії гвоздичної -9 мг, олії коричної - 14 мг
  • Терміни зберігання: 5р.
  • Торгівельне найменування: ЗІРКА
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Фармакотерапевтична група: Протисвербіжні засоби.

Упаковка

Баночка 4 г №1x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЗОЛОТА ЗІРКА®

(GOLDEN STAR®)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 г бальзаму містить ментолу 106,25 мг, камфори 212,5 мг, олії м’яти перцевої 0,145 мл (131 мг), олії гвоздикової 0,0575 мл (52,4 мг), олії васильків (базиліку) 0,3125 мл (31,7 мг), олії кориці 0,0125 мл (15,6 мг);

допоміжні речовини: парафін, віск білий, вазелін, олія мінеральна легка.

Лікарська форма. Бальзам для зовнішнього застосування.

М’яка, мазеподібна маса жовтого кольору з ароматним своєрідним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника.

Фармацевтичне Акціонерне Товариство ОРС,

В’єтнам, м. Хошімін, р-н 6, вул. Хонг Банг, 1017.

Фармакотерапевтична група. Протисвербіжні препарати. Код АТС D04А X.

Препарат належить до групи засобів, що стимулюють рецептори шкіри та слизових оболонок. Бальзам має протизапальні, місцевозігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, також розширює капіляри, покращуючи кровопостачання, та незначною мірою знижує артеріальний тиск. Діє на рефлекторні центри центральної нервової системи, виявляючи стимулювальний ефект. Дія бальзаму Золота зірка® проявляється послабленням запального процесу та рефлекторним усуненням відчуття болю (головного, м’язового), спричиненого грипом, застудними захворюваннями, захворюваннями органів опорно-рухового апарату, ураженнями шкіри та іншими чинниками.

Показання для застосування. Попередження та лікування симптомів грипу, застудних захворювань (нежить, риніт, синусит); загострення захворювань опорно-рухового апарату (хронічні артрити, артрозо-артрити, спондиліт); при больовому синдромі різного походження (у тому числі при головному болю); при гематомах, вивихах, незначних запаленнях шкіри, укусах комах (для усунення місцевого запалення шкіри, болю та свербежу).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Порушення цілісності та гнійничкові захворювання шкіри. Дитячий вік до 3 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Не допускається наносити бальзам на слизові оболонки та відкриті рани шкіри. Не втирати в ніздрі. Слід уникати потрапляння препарату в очі.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. З обережністю застосовувати у період вагітності, особливо при схильності до алергічних реакцій на лікарські засоби. Особливої обережності слід дотримуватися жінкам, які годують груддю, з метою уникнення будь-якого впливу препарату на немовля.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не встановлена.

Діти. Застосовують дітям віком від 3 років. Застосовувати бальзам на шкірі обличчя (скроні, крила носа), а також інгаляційно слід під ретельним наглядом дорослих з подальшим спостереженням за дитиною через можливий розвиток бронхоспазму.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують лише зовнішньо, наносячи на певну ділянку шкіри, а також для назальної інгаляції. Бальзам наносять тонким шаром на шкіру 3-4 рази на добу або частіше (у разі необхідності).

При головному болю, застуді, грипі необхідно втирати бальзам у скроні, потилицю та шкіру крил носа; при гематомах, вивихах, артриті, укусах комах, а також при запаленнях шкіри бальзам необхідно нанести на місце укусу, запалення чи болю та трохи втерти.

Для проведення назальної інгаляції при ринітах, синуситах, застуді, нежиті, грипі незначну кількість бальзаму необхідно розчинити в гарячій воді та вдихати. Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігу захворювання і визначається досягнутим терапевтичним ефектом, характером комплексної терапії та переносимістю препарату.

Передозування. Іноді може з’явитися відчуття сильного тепла та печіння в місці нанесення бальзаму. Для зняття цих симптомів слід змити нанесений препарат водою з милом.

Побічні ефекти. Можливий розвиток алергічних реакцій – почервоніння шкіри, шкірні висипи, свербіж тощо. У дітей може виникнути дерматит і рефлекторний бронхоспазм.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не описана.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 15-25 °С.

Упаковка. По 4 г, 10 г у коробочці № 1.

Категорія відпуску. Без рецепта.