ВІТРУМ МЕМОРІ таблетки

Юніфарм, Інк.

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №30x1
Блістер №30x2
Блістер №30x3

Блістер №30x1

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

-

Форма товару

Таблетки, вкриті оболонкою

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/5749/01/01

Дата останнього оновлення: 13.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 таблетка містить стандартизованого екстракту листя гінкго білоба (Ginkgo biloba) 60 мг, що містить флавонових глікозидів 14, 4 мг та терпенових лактонів 3, 6 мг, екстрагуючий розчинник: вода; цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг; вітаміну В1 (у вигляді тіаміну мононітрату) 1, 5 мг; вітаміну В2 (рибофлавіну) 1, 7 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 2 мг; вітаміну С (аскорбінової кислоти) 60 мг
  • Торгівельне найменування: ВІТРУМ® МЕМОРІ
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Умови зберігання: Зберігатиунедоступному длядітей місціпритемпературіне вище 30°С.
  • Фармакотерапевтична група: Полівітаміни з іншими добавками.

Упаковка

Блістер №30x1

Інструкція

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВІТРУМ®МЕМОРІ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка міститьстандартизованого екстракту листя гінкго білоба (Ginkgobiloba) 60 мг, що містить флавонових глікозидів 14, 4 мг та терпенових лактонів 3, 6 мг, екстрагуючий розчинник: вода; цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг; вітамінуВ1(у вигляді тіаміну мононітрату) 1, 5 мг; вітаміну В2(рибофлавіну) 1, 7 мг; вітаміну В6(піридоксину гідрохлориду) 2 мг; вітаміну С (аскорбінової кислоти) 60 мг;

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е171), барвник заліза оксид жовтий (Е172).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклi таблетки, вкриті оболонкою від світло-бежевого до коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з іншими добавками.

КодАТХА11А В.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лікарський засіб стимулює кровообіг, покращуючи кровопостачання всіх органів, насамперед головного мозку, внаслідок чого останній отримує додатково кисень, глюкозу та інші поживні речовини; містить сильнодіючі антиоксиданти, сприяючи інгібуванню вільних радикалів, що викликають різну, у тому числі і мозкову патологію; підвищує толерантність мозку до дефіциту кисню; захищає клітини мозку від дії травм, інтоксикацій, збільшує тривалість їх життя; знижує активність тромбоутворювального чинника, що зумовлює уповільнення кровообігу у мозку пацієнтів літнього віку і при мозкових травмах.

Основна діюча речовина препарату – стандартизований екстракт листя гінкго білоба, що містить флавонові глікозиди та терпенові лактони та є периферичним вазодилататором. Чинить вазодилаторний вплив на судинну систему у цілому. Перешкоджає розвитку артеріального спазму, сприяє покращанню мозкового кровообігу та постачанню мозкової тканини киснем та глюкозою. Нормалізує метаболічні процеси, сильнодіючий антиоксидант. Має виражені протинабрякові властивості як по відношенню до тканин мозку, так і до периферичних тканин. Істотно впливає на нейромедіаторні процеси у центральній нервовій системі, прискорюючи виділення нейромедіаторів, їх зворотне захоплення та катаболізм нейромедіаторів.

Вітамін В1– кофермент ензимів, що регулюють вуглеводний та білковий обмін, він також необхідний для нормального функціонування нервової системи, позитивно впливає на проведення нервових імпульсів у синапсах.

Вітамін В2входить до складу флавінових ферментів, що беруть участь у транспортуванні водню (дихання тканин) та утворенні АТФ у мітохондріях.

Вітамін В6входить до складу ензимів, що беруть участь в обміні амінокислот та ліпідів. Потрібен для нормального функціонування периферичної та центральної нервової системи.

Вітамін С бере участь в окислювально-відновлювальних процесах, нормалізує проникність капілярів.

Цинк належить до мінеральних антиоксидантів, що разом з вітаміном В6бере участь в утворенні ненасичених жирних кислот. Впливає на засвоєння вітамінів і нормалізацію обміну речовин.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дисциркуляторна енцефалопатія різної етіології; деменція, у тому числі у хворих на хворобу Альцгеймера; порушення мікроциркуляції та периферичного кровообігу; нейросенсорні порушення, у тому числі запаморочення, відчуття шуму у вухах, гіпоакузія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента лікарського засобу. Нефролітіаз, тромбофлебіт, порушення обміну заліза або міді, виражені порушення функції нирок, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Через підвищений ризик кровотеч слід уникати одночасного прийому лікарського засобу з антикоагулянтами, антиагрегантами. Геморагії можуть посилитися при поєднанні прийому лікарського засобу з хініном. Вітамін С посилює дію протимікробних лікарських засобів із групи сульфаніламідів.

Результати клінічних досліджень взаємодії з гінго білоба продемонстрували потенціювання або інгібування ізоферментів цитохрому Р450. Рівень концентрації мідазоламу змінювався після супутнього прийому гінкго білоба, що дозволяє припускати наявність взаємодії черезCYP3A4. Тому лікарські засоби, які в основному метаболізуються черезCYP3A4 і мають вузький терапевтичний індекс, слід застосовувати з обережністю.

Особливості застосування.

З обережністю призначати привиразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, сечокам’яній хворобі, при ураженнях печінки, пацієнтам із захворюванням нирок в анамнезі, схильністю до тромбоутворення та кровотеч (гемофілія, тромбоцитопенія, тромбоцитопатії). Лікарський засіб не застосовувати хворим із непереносимістю фруктози, синдромом мальабсорбції глюкози-галактози. Лікарський засіб не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінами, оскільки можливе передозування останніх в організмі. Не слід перевищувати рекомендовану дозу лікарського засобу.

Рекомендується уважно спостерігати за пацієнтами, які одночасно приймають лікарські засоби, що метаболізуються цитохромом Р450 3А4. Відомості про зловживання гінкго білоба відсутні. Виходячи з фармакологічних характеристик лікарського засобу, гінкго білоба не має потенціалу для зловживання.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Лікарський засіб протипоказаний у період вагітності. На період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим по1 таблетці на добу після їди. Тривалість курсу лікування – 6-8 тижнів.

Діти. Лікарський засіб не застосовувати дітям.

Передозування.

Можливе посилення проявів побічних реакцій, біль у животі, нудота, блювання, здуття живота, порушення функції нирок, алергічні висипання на шкірі, свербіж, головний біль, підвищена збудливість.

Лікування. Необхідно викликати блювання. Подальше лікування симптоматичне.

Побічні реакції.

Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться, побічні реакції виникають рідко.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, кропив’янку, задишку, бронхоспазм, гіпертермія.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, синкопе (у тому числі вазовагальне).

Шлунково-кишкові порушення: нудота, блювання, діарея, диспепсія, абдомінальний біль, збільшення секреції шлункового соку.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: запалення шкіри, почервоніння шкіри, набряк, свербіж, шкірні висипання, екзема.

Інші: зниження згортання крові.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігатиунедоступному длядітей місціпритемпературіне вище 30°С.

Упаковка.
По 30 таблеток у блістері. По 1, або 2, або 3 блістери в коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник/заявник.

Юніфарм, Інк.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/місцезнаходження заявника.

Юніфарм, Інк. , 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США.