Форма випуску та дозування

dr

Драже

Упаковка

Контейнер (баночка) №50x1

Варіанти дозування

Дозування

-

Варіанти дозування

-

Форма

Драже

Еквівалентність

-

Класифікація

INN

-

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Характеристика

  • Заявник: ПАТ "Київський вітамінний завод", м. Київ, Україна
  • Наказ МОЗ: №359 від 16.06.2011
  • Реєстраційне посвідчення: UA/7922/01/01
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30-12-2075
  • Синонімічне найменування: Comb drug
  • Склад: 1 драже містить: вітаміну А - 3300 МО, вітаміну Е - 0.01 г, вітаміну В1 - 0.002 г, вітаміну В2 - 0.002 г, вітаміну В6 - 0.003 г, вітаміну В12 - 2.0 мкг, вітаміну С - 0.075 г, нікотинаміду - 0.02 г, кислоти фолієвої (вітаміну Вс) - 0.07 мг, рутину - 0.01 г, кальцію пантотенату - 0.003 г
  • Терміни зберігання: 1р.
  • Торгівельне найменування: УНДЕВІТ®
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Фармакотерапевтична група: Полівітамінні комплекси без добавок.

Упаковка

Контейнер (баночка) №50x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

УНДЕВІТÒ

Склад лікарського засобу.

Діючі речовини:

1 драже містить

вітаміну А (у вигляді вітаміну А пальмітату)

або

вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату)

вітаміну Е (у вигляді α-токоферолу ацетату)

вітаміну В1 (у вигляді тiамiну гідрохлориду)

-3300 МО (1,817 мг)

-3300 МО (1,135 мг),

-10 мг,

- 2 мг,

вітаміну В2 (рибофлавiну)

-2 мг,

вітаміну В6 (пiридоксину гiдрохлориду)

-3 мг,

вітаміну В12 (ціанокобаламіну)

-2 мкг,

вітаміну С (аскорбінової кислоти)

-75 мг,

нiкотинамiду

-20 мг,

фолiєвої кислоти

-0,07 мг,

рутину

-10 мг,

кальцію D-пантотенату

- 3 мг;

допоміжні речовини: борошно, патока крохмальна, тальк, масло вазелінове легке, сахароза, віск бджолиний, олія ефірна м’ятна або ароматизатор харчовий.

Лікарська форма. Драже.

Драже жовто-оранжевого кольору з характерним запахом. За зовнішнім виглядом драже повинно мати кулеподібну форму. Поверхня драже має бути гладкою та однорідною за забарвленням.

Назва і місцезнаходження виробника. ПАТ “Київський вітамінний завод”.

Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні комплекси без добавок. Код АТС А11ВА.

Фармакологічні властивості.Ундевіт® містить збалансований комплекс вітамінів.

Механізм дії препарату визначається вітамінами, що входять до його складу: водорозчинними (В1, В2, В6, РР (нікотинамід), В12, С, Вс (фолієва кислота), Р (рутин), В5) і жиророзчинними (А, Е),які беруть участь у регуляції метаболічних процесів і нормалізації трофіки тканин, утворенні ферментів та структурних компонентів тканин, нормальному функціонуванні всіх органів і систем організму. Ундевіт® підсилює неспецифічну резистентність організму, виявляє антиоксидантні властивості (за рахунок вітамінів А, Е і С, що входять до складу препарату), сприяє підтримці гомеостазу в нормі і при патології. Поєднання і кількісний вміст вітамінів у препараті виявляє на організм тонізуючий та адаптогенний вплив. Препарат сприяє нормалізації обміну речовин і роботи ендокринних залоз, що порушуються з віком.

Після прийому внутрішньо препарат добре абсорбується з тонкого кишечнику в системний кровотік, проникає в усі органи і тканини. Продукти метаболізму виводяться із сечею, жовчю.

Показання для застосування.

Профілактика і терапія гіповітамінозів, спричинених незбалансованим харчуванням, дотриманням спеціальної дієти, непереносимістю окремих продуктів харчування; підвищеною потребою у вітамінах при інтенсивному рості у дітей і підлітків, у період вагітності та годування груддю;

стресовими ситуаціями, інтенсивною фізичною чи розумовою діяльністю. У відновний період після перенесених інфекційних захворювань, операцій, опіків і травм, променевої і хіміотерапії; у комплексній терапії гострих респіраторних захворювань та їхніх ускладнень, хронічних захворювань, патології ендокринної та імунної систем. Ундевіт® показаний особам середнього та літнього віку, а також при передчасному старінні, астенічному синдромі для покращання обмінних процесів, підвищення працездатності.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітячий вік до 14 років.

Особливі застереження. При застосуванні Ундевіт® необхідна повноцінна білкова дієта, яка сприяє кращому засвоєнню та обміну вітамінів, особливо водорозчинних.

Препарат з обережністю призначають при тяжких ураженнях печінки, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки та у період вагітності, у хворих на гострий та хронічний нефрит, при декомпенсації серцевої діяльності, жовчнокам’яній хворобі, хронічному панкреатиті.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не можна застосовувати в період планування вагітності, у І триместрі вагітності, з метою профілактики.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами не виявлений.

Діти. Дітям віком до 14 років препарат не призначають.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо після їди.

З профілактичноюметою дорослим, дітям старше 14 років, вагітним з ΙΙ триместру і жінкам, які годують груддю, призначають по 1 драже на добу; людям літнього віку – по 1 драже 2 рази на добу.

З лікувальною метою дорослим призначають по 2 драже 3 рази на добу. Вагітним в І триместрі – 1 драже на добу, а у ІІ та ІІІ триместрі – не більше ніж 2 драже на добу.

Курс лікування – 20 - 30 днів. Повторні курси проводять через 1 - 3 місяці.

Передозування. При неконтрольованому прийомі препарату можливі прояви гіпервітамінозу А: сонливість, судоми, в’ялість, головний біль, гіперемія обличчя, нудота, блювання, дратівливість, порушення ходи, біль у кістках нижніх кінцівок. Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти.

При передозуванні, тривалому прийомі, можуть спостерігатися порушення травлення (біль у ділянці живота, діарея), алергічні реакції (свербіж, шкірні висипи), порушення функції печінки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не описана.

Термін придатності. 1 рік.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. 

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 50 драже у контейнері (баночці).

По 50 драже у контейнері (баночці), по 1 контейнеру (баночці) у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.