ТОНЗИЛОТРЕН таблетки

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №20x3

Блістер №20x3

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/3781/01/01

Дата останнього оновлення: 23.10.2020

Характеристика

 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.
 • Заявник: Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ., Німеччина
 • Наказ МОЗ: №961 від 08.11.2010
 • Показання: Гостре запалення мигдаликів, катаральна та лакунарна ангіна, хронічна і хронічно-рецидивна тонзилярна ангіна, збільшення (гіперплазія) мигдаликів, а також симптоматичне лікування після оперативного видалення мигдаликів у дітей і дорослих.
 • Протипоказання: Не застосовувати при гіперчутливості до хрому або до будь-яких інших компонентів препарату. При захворюваннях щитовидної залози (гіпертиреоз) препарат приймати тільки за призначенням лікаря.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/3781/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 таблетка містить: Atropinum sulfuricum D5 - 12.5 мг, Hepar sulfuris D3 - 10.0 мг, Kalium bichromicum D4 - 50.0 мг, Silicea D2 - 5.0 мг, Mercurius bijodatus D8 - 25.0 мг
 • Терміни зберігання: 5р.
 • Торгівельне найменування: ТОНЗИЛОТРЕН
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Фармакологічні властивості: Комбінація з п'яти гомеопатичних монокомпонентів стимулює власні захисні механізми організму при вірусних і бактеріальних інфекціях глотки на різних стадіях запалення.
 • Фармакотерапевтична група: Комплексний гомеопатичний препарат.

Упаковка

Блістер №20x3

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТОНЗИЛОТРЕН

(TONSILOTREN®)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:1 таблетка містить Atropinum sulfuricum D5 12,5 мг, Hepar sulfuris D3 10 мг, Kalium bichromicum D4 50 мг, Silicea D2 5 мг, Mercurius bijodatus D8 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, сахароза, магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Білі або майже білі, іноді з окремими темними крапками, двоплощинні таблетки зі скошеною кромкою, без запаху або з легким запахом сірки.

Назва і місцезнаходження виробника.

Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ.

Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруе, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Комбінація з п'яти гомеопатичних монокомпонентів стимулює власні захисні механізми організму при вірусних і бактеріальних інфекціях глотки на різних стадіях запалення.

Показання для застосування.

Гостре запалення мигдаликів, катаральна та лакунарна ангіна, хронічна і хронічно-рецидивна тонзилярна ангіна, збільшення (гіперплазія) мигдаликів, а також симптоматичне лікування після оперативного видалення мигдаликів у дітей і дорослих.

Протипоказання.

Не застосовувати при гіперчутливості до хрому та до інших компонентів препарату. При захворюваннях щитовидної залози (гіпертиреоз) препарат приймати тільки за призначенням лікаря.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку пацієнту потрібно припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем.

Препарат містить сахарозу, тому це слід враховувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Тонзилотрен під час вагітності або у період годування груддю слід застосовувати лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат призначають дітям віком старше 1 року.

Спосіб застосуваннята дози.

При гострих захворюваннях дорослим і дітям віком старше 12  років приймати по

1-2 таблетки кожну годину протягом 1-2 днів до покращання (до 12 разів на день); далі - по 1-2 таблетки 3 рази на день до повного одужання. Якщо після закінчення

7 днів лікування препаратом не спостерігається остаточного одужання або з'явилися нові симптоми захворювання, пацієнту слід обов'язково звернутися до лікаря.

Дітям віком від 1 до 12 років приймати перші 1-2 дні по 1 таблетці через кожні 2 години до покращання (до 8 разів на день); потім по 1 таблетці 3 рази на день до повного одужання. Якщо після закінчення 8 днів лікування препаратом не спостерігається повного одужання або з'явилися нові симптоми захворювання, пацієнту слід обов'язково звернутися до лікаря.

При хронічно-рецидивній ангіні, а також при збільшенні піднебінних мигдаликів дорослим і дітям віком старше 12 років приймати по 1-2 таблетки 3 рази на день.

Дітям віком від 1 року до 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на день.

При хронічно-рецидивній ангіні слід проводити повторні курси лікування (кілька курсів на рік по 6-8 тижнів).

Таблетки слід приймати за 30 хвилин до або через 30 хвилин після їди, повільно розсмоктуючи їх у ротовій порожнині. Дітям віком до 3 років для зручності застосування рекомендується розчиняти таблетку у невеликій кількості води.

Передозування. Не встановлено.

Побічні ефекти.

Після застосування можливе підвищене слиновиділення. У цьому випадку дозу потрібно зменшити або припинити прийом препарату. При виникненні алергічних реакцій з боку шкіри, таких як почервоніння, висипання, слід припинити прийом препарату. У поодиноких випадках можливе виникнення болю в епігастрії та нудоти.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Невідома.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºC у сухому, недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 20 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.