ТОБРОСОДЕКС краплі

Варшавський фармацевтичний завод Польфа АТ

Rp

Форма випуску та дозування

Краплі

Краплі

Упаковка

Флакон-крапельниця 5 мл №1x1

Флакон-крапельниця 5 мл №1x1

Аналоги

Rp

МЕДЕТРОМ
МЕДЕТРОМ

УОРЛД МЕДИЦИН ЛТД(GE)

Краплі

від 176.00 грн

Rp

ТОБІФЛАМІН
ТОБІФЛАМІН

Київський вітамінний завод(UA)

Краплі

від 138.00 грн

Rp

ТОБРОЦИМ-НЕКСТ КОМБІ
ТОБРОЦИМ-НЕКСТ КОМБІ

Некстфарм(UA)

Краплі

Класифікація

Форма товару

Краплі очні

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/14326/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Запалення очей у пацієнтів, чутливих до стероїдів, при яких показане застосування кортикостероїдів та існує поверхнева бактеріальна інфекція або ризик розвитку бактеріальної інфекції ока. Ці запальні процеси можуть виникнути після хірургічного втручання (видалення катаракти) або можуть бути спричинені інфекцією або потраплянням в око стороннього тіла або очною травмою.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; кератит, спричинений вірусом herpes simplex; коров’яча віспа, вітряна віспа та інші вірусні інфекції рогівки та кон’юнктиви; грибкові захворювання структур ока; мікобактеріальні інфекції ока.

Інструкція:

Краплі очні: рекомендована доза для дорослих та дітей від 12 років — 1–2 кр кожні 4–6 год у кон’юктивальний мішок (-ки). Під час перших 24–48 год доза може бути збільшена до 1–2 кр кожні 2 год. Тяжкі захворювання: рекомендована доза — 1–2 кр кожну год (доки запалення не стане контрольованим) з поступовим зменшенням до 1–2 кр кожні 2 год протягом 3 днів; після цього рекомендована доза — 1–2 кр кожні 4 год протягом 5–8 днів та наприкінці — 1–2 кр 1 р/доб протягом 5–8 днів (у разі необхідності). Мазь очна: рекомендована доза для дорослих та дітей від 12 років — смужка мазі довжиною, приблизно, 1,5 см наноситься у кон’юнктивальний мішок (-ки) ураженого ока (очей) 3–4 р/доб. Частоту застосування слід поступово зменшувати у разі поліпшення клінічних ознак.

Загальна інформація

  • Заявник: Варшавський фармацевтичний завод Польфа АТ, Польща
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 мл суспензії містить тобраміцину 3 мг та дексаметазону 1 мг
  • Торгівельне найменування: ТОБРОСОПТ®-ДЕКС
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Фармакотерапевтична група: Протизапальні та протимікробні засоби у комбінації. Кортикостероїди та протимікробні засоби у комбінації.

Упаковка

Флакон-крапельниця 5 мл №1x1