РЕВМА-ГЕЛЬ гель

Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ.

Форма випуску та дозування

Гель

Гель

Упаковка

Туби 50 г №1x1

Туби 50 г №1x1

від 164.22 грн

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

-

Форма товару

Гель для зовнішнього застосування

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/3776/01/01

Дата останнього оновлення: 09.12.2020

Загальна інформація

 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Дотепер не виявлена. Якщо пацієнт застосовує будь-який інший лікарський засіб, слід попередити про це лікаря.
 • Заявник: Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ, Німеччина
 • Наказ МОЗ: №3 від 06.01.2011
 • Побічні реакції: Зрідка можуть спостерігатися алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, подразнення шкіри, свербіж, шкірні висипання.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій пацієнту необхідно припинити лікування та проконсультуватисяз лікарем.
 • Показання: Ревматичні та дегенеративні захворювання м'язів та суглобів, болісне напруження та розтягнення м'язів, а також люмбаго (біль у попереково- крижовому відділі хребта).
 • Протипоказання: Не застосовувати при підвищеній чутливості до Rhus toxicodendron (сумаху отруйного) та до інших компонентів препарату.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/3776/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 29.12.2020
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 г гелю містить Rhus toxicodendron extern 0,05 г; Ledum extern 0,05 г; Symphytum ad usum externum 0,10 г
 • Терміни зберігання: 5р.
 • Торгівельне найменування: РЕВМА-ГЕЛЬ
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище25ºСвнедоступному для дітей місці.
 • Фармакотерапевтична група: Комплексний гомеопатичний препарат.

Упаковка

Туби 50 г №1x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

РЕВМА-ГЕЛЬ

(REWMA-GEL®)

Склад:

діючі речовини:1 г гелю міститьRhustoxicodendronextern0,05 г;Ledumextern0,05 г;Symphytumadusumexternum0,10 г;

допоміжні речовини:натрію гідроксид, карбомер, вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: жовто-коричневого кольору гомогенний, прозорий гель із солодкуватим, трохи пряним запахом.

 

Фармакотерапевтична група.Комплекснийгомеопатичний препарат.

Фармакодинаміка.

Препарат містить три активні інгредієнти, які доповнюють один одного при лікуванні ревматичного болю у м'язах і суглобах, болючих напружень і розтягнень м'язів, а також люмбаго (біль у попереково-крижовому відділі хребта). Rhus toxicodendron добре зарекомендував себе в лікуванні суглобного ревматизму, що розвився внаслідок застуди, промокання або перенапруження зі зменшенням болючих симптомів при русі. Активна речовина Ledum ефективна головним чином при ревматоїдному болю у дрібних і великих суглобах, а також при схильності до подагри. Завдяки впливу Ledum знімається перенапруження опорної мускулатури хребта, а також потиличних і плечових м'язів. Завершує комбінацію Symphytum, який також застосовується при болючих симптомах у суглобах і здавна вважається гомеопатичним засобом для лікування кісток і суглобів.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Ревматичні та дегенеративні захворювання м'язів та суглобів, болісне напруження та розтягнення м'язів, а також люмбаго (біль у попереково- крижовому відділі хребта).

 

Протипоказання.

Не застосовувати при підвищеній чутливості до Rhus toxicodendron (сумаху отруйного) та до інших компонентів препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дотепер не виявлена. Якщо пацієнт застосовує будь-який інший лікарський засіб, слід попередити про це лікаря.

 

Особливості застосування.

При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадку пацієнту слід припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем.У разі затяжного перебігу захворювання або неясних, нових скаргах або гострих станах, що супроводжуються почервонінням, набряком або гіперемією суглоба, пацієнту слід проконсультуватисяз лікарем щодо подальшого застосування препарату. Слід уникати контакту з очима, слизовими оболонками та відкритими ранами. Слід вимити руки після нанесення гелю. Якщо пацієнт не почуває себе краще, необхідно звернутися до лікаря.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Ревма-Гель у період вагітності або годування груддю слід застосовуватилише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

 

Спосіб застосуваннята дози.

При гострих симптомах захворювання дорослим та дітям віком від 1 року наносити гель

3 рази на добу на болючі місця тонким шаром, злегка втираючи в шкіру. Тривалість застосовування препарату − не більше 2 тижнів.

При хронічному перебігу захворювання наносити гель 1-2 рази на добу на болючі місця тонким шаром, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка наноситься, не має перевищувати 10-15 ммвитиснутої із тюбика смужки гелю. Якщо після 1-2 тижнів лікування препаратом не спостерігається терапевтичного ефекту, пацієнту слід звернутися до лікаря.

 

Діти.Через недостатність клінічних даних не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 1 року.

 

Передозування.Шкідливі дії підвищених доз невідомі.

 

Побічні реакції.

Зрідка можуть спостерігатися алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, подразнення шкіри, свербіж, шкірні висипання.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій пацієнту необхідно припинити лікування та проконсультуватисяз лікарем.

 

Термін придатності.5 років.

Не застосовуватипісля закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище25ºСвнедоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По50 г гелю у тубі;по 1 тубі у картонній коробці.

 

Категорія відпуску.Без рецепта.

 

Виробник.

Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ/

DeutscheHomoeopathie-UnionDHU-ArzneimittelGmbH &Co.KG.

 

Місцезнаходженнявиробника та його адреса місця провадження діяльності.

Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруе, Німеччина/

Ottostrasse 24, 76227Karlsruhe,Germany.

 


ИНСТРУКЦИЯ

по медицинскому применению лекарственного средства

 РЕВМА-ГЕЛЬ

(REWMA-GEL®)

Состав:

действующее вещество:1 г геля содержитRhustoxicodendronextern 0,05 г;Ledumextern0,05 г;Symphytumadusumexternum0,10 г;

вспомогательные вещества:натрия гидроксид, карбомер, вода очищенная.

 

Лекарственная форма. Гель.

Основные физико-химические свойства: желто-коричневого цвета гомогенный, прозрачный гель со сладковатым, слегка пряным запахом.

 

Фармакотерапевтическая группа.Комплексныйгомеопатический препарат.

Фармакодинамика.

Препарат содержит три активных ингредиента, дополняющих друг друга при лечении ревматических болей в мышцах и суставах, болезненных напряжений и растяжений мышц, а также люмбаго (боль в пояснично-кресцовом отделе позвоночника). Rhus toxicodendron хорошо зарекомендовал себя в лечении суставного ревматизма, развившегося вследствие простуды, промокания или перенапряжения с уменьшением болезненных симптомов при движении. Активное вещество Ledum эффективно главным образом при ревматоидных болях в мелких и крупных суставах, а также при предрасположенности к подагре. Благодаря воздействиюLedumснимается перенапряжение опорной мускулатуры позвоночника, а также затылочных и плечевых мышц. Завершает комбинацию Symphytum, который также применяется при болезненных симптомах в суставах и издавна считается гомеопатическим средством для лечения костей и суставов.

 

Клинические характеристики.

Показания.

Ревматические и дегенеративные заболевания мышц и суставов, болезненное напряжение и растяжение мышц, а также люмбаго (боль в пояснично-крестцовом отделе позвоночника).

 

Противопоказания. Не применятьприповышенной чувствительности к Rhus toxicodendron (сумаха ядовитого) и другимкомпонентам препарата.

 

Взаимодействие с лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.

До настоящего времени не выявлена. Если пациент применяеткакое-либо другое лекарственное средство, следует предупредить об этом врача.

 

Особенности применения.

При применении гомеопатических лекарственных средств возможно временное первичное ухудшение симптомов заболевания. В этом случае пациенту следует прекратить применение препарата и проконсультироваться с врачом.

В случае затяжного течения заболевания или неясных, новых жалоб или острых состояний, сопровождающихся покраснением, отеком или гиперемией сустава, пациенту следует проконсультироваться с врачом относительно дальнейшего применения препарата. Следует избегать контакта с глазами, слизистыми оболочками и открытыми ранами. Следует вымыть руки после нанесения геля. Еслипациент не чувствует себя лучше, необходимо обратиться к врачу.

 

Применение в период беременности иликормления грудью.

Ревма-Гель в период беременности или кормления грудью следует применять только после тщательной оценки врачом соотношения польза для матери/риск для плода (ребенка).

 

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортомилидругими механизмами.

Не влияет.

 

Способ применения и дозы.

При острых симптомах заболевания взрослым и детям с 1 года наносить гель 3 раза в день на болезненные места тонким слоем, слегка втирая в кожу. Длительность применения препарата − не более 2 недель.

При хроническом течении заболевания наносить гель 1-2 раза в день на болезненные места тонким слоем, слегка втирая в кожу. Наносимое при этом количество препарата не должно превышать 10-15 ммвыдавливаемой из тюбика полоски геля.

Если по истечении 1-2 недель лечения препаратом не наблюдается терапевтического эффекта, пациенту следует обратиться к врачу.

 

Дети.Ввиду недостаточных клинических данных не рекомендуется применять препарат детям до 1 года.

 

Передозировка.

Вредные воздействия повышенных доз неизвестны.

 

Побочные реакции.

Изредкамогут наблюдаться аллергические реакции, включая покраснение кожи, раздражение кожи, зуд, кожные высыпания. В случае возникновения любых нежелательных реакций пациенту следует прекратить лечение и проконсультироваться с врачом.

 

Срок годности. 5 лет.

Не применять после окончания срока годности, указанного на упаковке.

 

Условия хранения.

Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 °C в недоступном для детей месте.

 

Упаковка.

50 г геля в тубе; по 1 тубе в картонной коробке.

 

Правила отпуска.

Без рецепта.

 

Производитель.

Дойче Хомеопати-Унион ДХУ-Арцнаймиттель ГмбХ & Ко. КГ/

DeutscheHomoeopathie-UnionDHU-ArzneimittelGmbH &Co.KG.

 

Местонахождениепроизводителя и его адрес места осуществления деятельности.

Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруэ, Германия/

Ottostrasse 24, 76227Karlsruhe,Germany.