РЕЛІФ АДВАНС супозиторії

Форма випуску та дозування

Супозиторії

Супозиторії

Упаковка

стрипи №6x2

стрипи №6x2

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

A

info

Діюча речовина

-

Виробник:

Сагмел США

Форма товару

Супозиторії ректальні

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/7089/01/01

Дата останнього оновлення: 22.10.2020

Характеристика

 • Заявник: Сагмел, Інк., США
 • Наказ МОЗ: №924 від 07.12.2009
 • Особливі застереження: У разі рясних кров’янистих виділень із заднього проходу або при наявності симптомів захворюваннячи погіршенні станупротягом 7 днів лікування необхідно додатково проконсультуватися з проктологом.
 • Передозування: Симптоми передозування можуть бути пов'язані з фармакологічними ефектами бензокаїну. Його системна абсорбція при передозуванні може проявлятися сонливістю, занепокоєнням,порушенням серцевого ритму,збудженням, у тяжких випадках можуть виникати судоми, кома, зменшення частоти дихання або дихальна недостатність. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми як ціаноз шкіри, губ та нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, що потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання.
 • Побічні реакції: З боку крові та лімфатичної системи.При застосуванні препарату можлива метгемоглобінемія (ціаноз шкіри, губта нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка, слабкість, тахікардія).
 • Показання: Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини, ерозія та мікротравми у ділянці ануса, періанальний свербіж з вираженим больовим синдромом. Як анестетик після проктологічних хірургічних втручань.
 • Протипоказання: Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату та інших амідних місцевоанестезуючих засобів, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/7089/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 супозиторій містить бензокаїну 206 мг (10,3 %), масла печінки акули 60 мг (3 %).
 • Терміни зберігання: 2р.
 • Торгівельне найменування: РЕЛІФ АДВАНС
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Зберігати при температурі не вище 25оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.
 • Фармакотерапевтична група: Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування. Місцевоанестезуючі засоби.

Упаковка

стрипи №6x2

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РЕЛІФ Адванс

 (RELIEF Advance)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: непрозорі супозиторії білого або білуватого кольору у формі торпеди;

склад: 1 супозиторій містить бензокаїну 206 мг (10,3 %), масла печінки акули 60 мг

(3 %);

допоміжні речовини: масло какао, твердий жир, крохмаль кукурудзяний, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат.

Форма випуску.  Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальний засіб для місцевого застосування. Код АТС С05АD03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Бензокаїн є місцевим анестетиком, чинить виражену місцеву знеболювальну дію.Механізм дії полягає у блокуванні виникнення та проведення нервових імпульсів.

Масло печінки акули чинить локальну протизапальну, гемостатичну, ранозагоювальну та імуномодулюючу дію.

Жирова основа супозиторіїв виявляє пом'якшувальний ефект.

Фармакокінетика. Бензокаїн метаболізується в печінці, виділяється у складі слизу та нирками.

Показання для застосування. Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини, ерозія та мікротравми у ділянці ануса, періанальний свербіж з вираженим больовим синдромом.

Як анестетик після проктологічних хірургічних втручань.

Спосіб застосування та дози. Препарат слід застосовувати після проведення гігієнічних процедур. Вводити по 1 супозиторію в задній прохід зранку, після кожного випорожнення кишечнику та перед сном. Добова доза – не більше 4 разів на добу. Регулярне застосування препарату дозволяє забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою.Тривалість лікування звичайно становить один тиждень. В разі необхідності може бути продовжена до трьох тижнів або більше.

Побічна дія. Найчастіше спостерігаються реакції підвищеної індивідуальної чутливості до бензокаїну (менш ніж в 1 % пацієнтів) і можуть проявлятися почервонінням шкіри в ділянці застосування, появою шкірних висипів та свербежу. 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Передозування. Симптоми передозування можуть бути пов’язані з фармакологічними ефектами бензокаїну. Його системна абсорбція при передозуванні може проявлятися сонливістю, занепокоєнням, збудженням, у тяжких випадках – судомами. Вкрай рідко великі дози бензокаїну можуть спричинити метгемоглобінемію, яка проявляється дихальними розладами та ціанозом. При лікуванні цього стану внутрішньовенно вводять метиленовий синій.

У випадках суттєвого перевищення рекомендованих разових і добових доз масла печінки акули може спостерігатися схильність до прискореного згортання крові.

Особливості застосування. При тяжких формах артеріальної гіпертензії, тяжких порушеннях серцевого ритму, вираженому тиреотоксикозі, розладах сечовипускання застосування препарату необхідно узгодити з лікарем. У разі рясних кров'янистих виділень із заднього проходу, а також у разі відсутності терапевтичного ефекту після 7 днів застосування препарату необхідне обстеження хворого проктологом. Призначають лише у разі крайньої необхідності:

-дітям віком до 12 років;

- вагітним та жінкам, які годують груддю, після виваженої оцінки співвідношення користь для матері/ризик для плода чи дитини. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не застосовувати препарат, якщо відсутня або ушкоджена захисна пластикова оболонка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати препарат одночасно з інгібіторами МАО, антидепресантами і гіпотензивними засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі не вище 27 ºС. Забороняється зберігання супозиторіїв із розкритою захисною пластиковою оболонкою або без неї. Термін придатності - 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка.  2 блістери по 6 супозиторіїв в картонній коробці.

Виробник. Адреса.Сагмел, Інк.,

IDA (Instituto de Angeli)

50066 Reggello (Florence)

 Loc. Prulli n. 103/c, Italy.