Форма випуску та дозування

por_d_prig_r-nu_d_peror_zast_zi_smak_smorodini
Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком смородини

Упаковка

Пакет 5 г №10x1

  • Виробник: ЗІО-Здоров'я Російська Федерація
  • Форма товару: Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком смородини
  • Умови відпуску: без рецепту

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Застуда, грип, дитячі інфекційні захворювання (симптоматична терапія для усунення підвищенної температури тіла, головного болю, болю в горлі, м’язах, кістках і суглобах тощо); гіпертермія під час прорізування зубів у немовлят; слабкий або помірний біль неінфекційного походження (головний, зубний біль), особливо в пацієнтів із захворюванями шлунку; біль після травм і медичних втручань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; уроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тяжка печінкова або ниркова недостатність, вірусний гепатит, фенілкетонурія; одночасне застосування інгібіторів МАО, а також період до 2-х тиж після припинення прийому; застосування зидовудину; сечокам’яна хвороба (якщо добова доза вітаміну С перевищує 1 г).

Інструкція:

Таблетки шипучі: дорослі та діти з масою тіла від 50 кг — 1–2 таб з інтервалом між прийомами не менше 4 год (максимальна добова доза — 9 таб, діти з масою тіла до 50 кг — максимальна добова доза 60 мг/кг маси тіла. Гранули для приготування розчину для перорального застосування: дорослі та діти від 12 років — вміст 1 пак. 4–6 р/доб з інтервалом між прийомами не менше 4 год (максимальна добова доза — вміст 8 пак.); діти до 12 років — одноразова доза 10–15 мг/кг маси тіла з інтервалом не менше 4 год.

Варіанти дозування

Дозування

-

Варіанти дозування

; ; ; ; ; ;

Форма

Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком журавлини, Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком лимона, Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком малини, Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком ожини, Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком смородини, Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком суниці, Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком чорниці

Еквівалентність

-

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Характеристика

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 26-06-2020

Упаковка

Пакет 5 г №10x1