РАПІДОЛ КОЛД порошок

ЗІО-Здоров'я

Форма випуску та дозування

Порошок
Порошок
Порошок
Порошок
Порошок
Порошок
Порошок

Порошок

Упаковка

Пакет 5 г №10x1

Пакет 5 г №10x1

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Форма товару

Порошок для приготування розчину для перорального застосування зі смаком смородини

Умови відпуску

без рецепту

Дата останнього оновлення: 18.03.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Застуда, грип, дитячі інфекційні захворювання (симптоматична терапія для усунення підвищенної температури тіла, головного болю, болю в горлі, м’язах, кістках і суглобах тощо); гіпертермія під час прорізування зубів у немовлят; слабкий або помірний біль неінфекційного походження (головний, зубний біль), особливо в пацієнтів із захворюванями шлунку; біль після травм і медичних втручань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; уроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тяжка печінкова або ниркова недостатність, вірусний гепатит, фенілкетонурія; одночасне застосування інгібіторів МАО, а також період до 2-х тиж після припинення прийому; застосування зидовудину; сечокам’яна хвороба (якщо добова доза вітаміну С перевищує 1 г).

Інструкція:

Таблетки шипучі: дорослі та діти з масою тіла від 50 кг — 1–2 таб з інтервалом між прийомами не менше 4 год (максимальна добова доза — 9 таб, діти з масою тіла до 50 кг — максимальна добова доза 60 мг/кг маси тіла. Гранули для приготування розчину для перорального застосування: дорослі та діти від 12 років — вміст 1 пак. 4–6 р/доб з інтервалом між прийомами не менше 4 год (максимальна добова доза — вміст 8 пак.); діти до 12 років — одноразова доза 10–15 мг/кг маси тіла з інтервалом не менше 4 год.

Упаковка

Пакет 5 г №10x1