РАНКЛІР таблетки 125 мг

Сан Фарма

Rp

Форма випуску та дозування

Таблетки, 62,5 мг
Таблетки, 125 мг

Таблетки, 125 мг

Упаковка

Блістер №15x1
Блістер №15x2
Флакон №100x1

Блістер №15x1

Аналоги

Rp

БОЗЕНТАН АЛВОГЕН
БОЗЕНТАН АЛВОГЕН 62,5 мг

Алвоген ІПКо С.ар.л(LU)

Таблетки

Rp

БОЗЕНТАН САНДОЗ 62,5
БОЗЕНТАН САНДОЗ 62,5 62,5 мг

Сандоз Фармасьютікалз д.д.(SI)

Таблетки

Rp

БОЗЕНТАН САНДОЗ 125
БОЗЕНТАН САНДОЗ 125 125 мг

Сандоз Фармасьютікалз д.д.(SI)

Таблетки

Rp

БОСЕНТАН-САНОФІ
БОСЕНТАН-САНОФІ 62,5 мг

Санофі-Авентіс(UA)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

БОЗЕНТАН

Форма товару

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 01.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Легенева артеріальна гіпертензія (для підвищення здатності переносити фізичні навантаження та полегшення симптомів у пацієнтів з ІІІ функціональним класом за класифікацією ВООЗ): первинна (ідіопатична та спадкова) легенева артеріальна гіпертензія; вторинна легенева артеріальна гіпертензія на тлі склеродермії без значущого інтерстиційного захворювання легень; легенева артеріальна гіпертензія, асоційована із вродженими системно-легеневими шунтами та синдромом Ейзенменгера. Препарат також показаний для зменшення кількості нових виразок пальців у пацієнтів із системним склерозом та активним виразковим ураженням пальців.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; порушення функції печінки помірного та тяжкого ступеня (клас В або С за класифікацією Чайлда – П’ю); підвищення вихідних рівнів печінкових амінотрансфераз, тобто аспартатамінотрансферази і/або аланінамінотрансферази, більш ніж у 3 рази від верхньої межі норми; одночасне застосування циклоспорину А; вагітність; застосування жінкам дітородного віку, які не використовують надійні засоби контрацепції.

Інструкція:

Легенева артеріальна гіпертензія. Рекомендована початкова до для дорослих — 62,5 мг 2 р/доб протягом 4 тиж. Рекомендована підтримувальна доза — 125 мг 2 р/доб. Системний склероз із активним виразковим ураженням пальців. Рекомендована початкова доза — 62,5 мг 2 р/доб протягом 4 тиж із подальшим збільшенням дози до підтримувальної — 125 мг 2 р/доб.

Упаковка

Блістер №15x1