ПРОСТИН Є2 гель 1 мг/3 г

Пфайзер

Rp

Форма випуску та дозування

Гель, 1 мг/3 г

Гель, 1 мг/3 г

Упаковка

Шприц попередньо заповнений 3 г №1x1

Шприц попередньо заповнений 3 г №1x1

Аналоги

bioequivalence-icon

Rp

ПРЕПІДИЛ
ПРЕПІДИЛ 0,5 мг/3 г

Пфайзер Інк.(US)

Гель

від 1084 грн

bioequivalence-icon

Rp

ПРОСТИН Є2
ПРОСТИН Є2 1 мг/3 г

Пфайзер Інк.(US)

Гель

Класифікація

Класифікація еквівалентності

A

info

Діюча речовина

ДИНОПРОСТОН

Форма товару

Гель вагінальний

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 04.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Індукція пологів у жінок з доношеною або майже доношеною вагітністю, які мають зрілу шийку матки та один плід у потиличному передлежанні. Для дозрівання шийки матки у вагітних жінок з доношеною або майже доношеною вагітністю, у разі необхідності індукції родової діяльності за терапевтичними або акушерськими показаннями.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; багатоплідна вагітність; чисельні пологи (шість або більше попередніх доношених вагітностей); якщо голівка плода не вставлена в родові шляхи; наявність рубців на матці (після кесаревого розтину, гістеротомії); диспропорція між голівкою плода і тазом матері; важкі і/або травматичні пологи в анамнезі; частота серцевих скорочень плода свідчить про початок його ушкодження; акушерські умови, за яких співвідношення між ризиком і користю для матері або плода вимагає хірургічного втручання; виділення з піхви нез’ясованої етіології та/або патологічна кровотеча з матки у період вагітності; непотиличне (не тім’яне) передлежання; інфекція нижніх статевих шляхів; дистрес плода; захворювання серця, легень, нирок або печінки в активній фазі; розрив хоріоамніотичних оболонок.

Інструкція:

Індукція пологів: початкова доза — 1 мг (гель вагін.) обережно вводять у заднє склепіння піхви. У разі необхідності через 6 год. застосовують другу дозу препарату: 1 мг з метою збільшення відповіді на початкову дозу або 2 мг у разі, якщо відповіді на початкову дозу немає. Дозрівання шийки матки: 0,5 мг вводять у цервікальний канал.

Упаковка

Шприц попередньо заповнений 3 г №1x1