ПІВОНІЇ НАСТОЙКА настойка

Луганська обласна Фармація

Форма випуску та дозування

Настойка

Настойка

Упаковка

Флакон 100 мл №1x1

Флакон 100 мл №1x1

Аналоги

bioequivalence-icon
ПІВОНІЇ НАСТОЙКА
ПІВОНІЇ НАСТОЙКА

Хімфармзавод Червона зірка(UA)

Настойка

ПІВОНІЇ НАСТОЙКА
ПІВОНІЇ НАСТОЙКА

Тернофарм(UA)

Настойка

ПІВОНІЇ НАСТОЙКА
ПІВОНІЇ НАСТОЙКА

ДКП Фармацевтична фабрика(UA)

Настойка

Класифікація

Форма товару

Настойка

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/1106/01/01

Дата останнього оновлення: 16.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 25.06.2020
  • Склад: 1 флакон містить: настойки трави, кореневищ та коренів півонії у спирті етиловому 40 % (1 : 10).
  • Торгівельне найменування: ПІВОНІЇ НАСТОЙКА
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.
  • Фармакотерапевтична група: Снодійні та седативні засоби.

Упаковка

Флакон 100 мл №1x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПІВОНІЇ НАСТОЙКА

(TINCTURA PAEONIAE ANOMALAE)

Загальна характеристика:

міжнародна назва: Paeonia anomalae;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-коричневого кольору зі специфічним запахом; в процесі зберігання допускається утворення осаду;

склад: настойка трави, кореневищ та коренів півонії у спирті етиловому 40 % (1: 10).

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні засоби. Код АТС N05С М17.

Фармакологічні властивості. Трава, кореневища та корені півонії незвичайної (Paeonia anomalae) містять феноли, дубильні речовини, органічні кислоти. Настойка півонії підвищує опір організму до гіпоксії, має спазмолітичні, протисудомні, антимікробні властивості та здатність підвищувати кислотність шлунка.

Показання для застосування. Препарати півонії призначають при функціональних порушеннях діяльності центральної нервової системи (неврози, невротичні стани, нейроциркуляторні дистонії).

Спосіб застосування та дози. Настойку півонії приймають внутрішньо за 10 – 15 хвилин до їжі. Дорослим призначають по 15 – 20 крапель настойки 2 – 3 рази на день, дітям віком понад 12 років – із розрахунку 1 крапля настойки на 1 рік життя.

Тривалість курсу лікування визначають індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

Рекомендована тривалість лікування – 2 тижні, у разі необхідності курс лікування можна повторити після перерви (через 2 – 3 місяці).

Побічна дія. При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливе виникнення таких побічних ефектів, як артеріальна гіпотензія, сонливість, загальна слабкість, а також розвиток алергічних реакцій (висипи, свербіж, гіперемія та набрякання шкіри).

Протипоказання. Препарат протипоказаний при артеріальній гіпотензії та індивідуальній непереносимості біологічно активних речовин, що містяться в лікарській рослинній сировині, а також дітям віком до 12 років і жінкам у періоди вагітності та годування груддю.

Передозування. При перевищенні рекомендованих доз спостерігаються зниження артеріального тиску, запаморочення, сонливість.

У разі передозування слід припинити застосування препарату і вжити заходів симптоматичної та підтримуючої терапії (у відповідності з клінічним станом хворого).

Особливості застосування.

Вплив препарату на здатність керувати транспортними засобами та працювати з потенційно небезпечними механічними пристроями.

У період лікування настойкою півонії пацієнту слід утримуватися від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, яка потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може потенціювати дію седативних і снодійних засобів, транквілізаторів, нейролептиків та антидепресантів з седативною дією.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від +8° С до +15° С.

Термін придатності – 2 роки. Не можна застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 100 мл у флаконах.

Виробник. Комунальне підприємство “ Луганська обласна “ Фармація” ,

Фармацевтична фабрика.

Адреса. Україна, 91020, м. Луганськ, Степовий тупик, 2.