НІТРО-МІК концентрат 1 мг/мл

Мікрохім

Rp

Форма випуску та дозування

Концентрат, 1 мг/мл
Спрей, 0,4 мг/дозу

Концентрат, 1 мг/мл

Упаковка

Ампули 5 мл №10x1

Ампули 5 мл №10x1

Аналоги

Rp

НІТРОГЛІЦЕРИН
НІТРОГЛІЦЕРИН 10 мг/мл

Здоров’я(UA)

Концентрат

Rp

НІТРОГЛІЦЕРИН
НІТРОГЛІЦЕРИН 10 мг/мл

ДЗ ДНЦЛЗ(UA)

Концентрат

Rp

НІТРОГЛІЦЕРИН
НІТРОГЛІЦЕРИН 10 мг/мл

ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС"(UA)

Концентрат

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

НІТРОГЛІЦЕРИН*

Форма товару

Концентрат для приготування розчину для інфузій

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Реєстраційне посвідчення

UA/2622/02/01

Дата останнього оновлення: 18.03.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Стенокардія, зокрема, нестабільна й постінфарктна; гострий інфаркт міокарда, зокрема, ускладнений гострою лівошлуночковою недостатністю; набряк легенів; гіпертензія в зв’язку з хірургічним втручанням на відкритому серці та іншими операціями; індукція контрольованої гіпотензії в разі хірургічних втручань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; виражена артеріальна гіпотензія; неконтрольована гіповолемія; підвищений внутрішньочерепний тиск; констриктивний перикардит; гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія; тампонада серця; токсичний набряк легенів; гостра судинна недостатність; брадикардия; закритокутова глаукома з високим внутрішньоочним тиском; тяжка анемія; тяжка ниркова й печінкова недостатність; одночасне застосування силденафілу; період вагітності й годування груддю; дитячий вік.

Інструкція:

Кратність прийому або введення та тривалість курсу лікування залежать від частоти та інтенсивності нападів стенокардії, кліничних прояв інших захворювань, ефективності та переносимості лікування. Сублінгвально (відразу після виникнення болю): 1/2–1 таб (тримають у роті до повного розсмоктування, не проковтуючи; максимальна разова доза — 11/2 таб, добова — 6 таб), або 1–3 дози (1–2 натискання) аерозолю або дозованого спрею (не застосовувати протягом 15 хв більше 3-х доз). Профілактика нападу стенокардії: за 5–10 хв до виконання фізичної роботи ввести 1 дозу аерозолю або спрею. Всередину: 1 капс. 2 р/доб (вранці та ввечері) перед їдою, за необхідності добову дозу підвищують до 3 капс. Максимальна разова доза — 13 мг, максимальна добова — 39 мг. Внутрішньовенно інфузійно: 0,75–8 мг за 1 год, іноді — до 10 мг за 1 год. Гостра лівошлуночкова недостатність (набряк легенів) та інфаркт міокарда: спочатку повільно в/в вводять 1 мг протягом 3 хв, після чого протягом 1–2 днів проводять тривалу інфузію зі швидкістю 2–8 мг за 1 год. Гіпертонічний криз: 2–8 мг при безперервному контролі артеріального тиску і частоти серцевих скорочень. Контрольована гіпотензія, залежно від типу наркозу і потрібного рівня зниження артеріального тиску: 2–10 мкг/кг маси тіла за 1 хв під контролем ЕКГ та інвазивним контролем артеріального тиску.

Загальна інформація

  • Заявник: ТОВ НВФ "Мікрохім", Україна
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 20.02.2023
  • Склад: 1 мл розчину містить нітрогліцерину 1 мг
  • Торгівельне найменування: НІТРО-МІК®
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Фармакотерапевтична група: Засоби, що впливають на серцево-судинну систему. Кардіологічні препарати. Вазодилататори, що застосовуються у кардіології. Органічні нітрати. Гліцерил тринітрат.

Упаковка

Ампули 5 мл №10x1