НАЗАЛОНГ спрей 0,05 %

ТОВ ВАЛАРТІН ФАРМА

Форма випуску та дозування

Спрей, 0,05 %

Спрей, 0,05 %

Упаковка

Флакон 10 г №1x1

Флакон 10 г №1x1

від 89.00 грн

Є ефективні аналоги

Аналоги

bioequivalence-icon
РИНАЗОЛІН
РИНАЗОЛІН 0,05 %

Фармак(UA)

Спрей

ВІКС АКТИВ СИНЕКС
ВІКС АКТИВ СИНЕКС 0,05 %

Проктер енд Гембл Інтернешнл Оперейшенз СА(CH)

Спрей

НАЗИВІН
НАЗИВІН 0,05 %

Пі енд Джі Хелс Джермані ГмбХ(DE)

Спрей

від 113.00 грн

НАЗИВІН СЕНСИТИВ
НАЗИВІН СЕНСИТИВ 0,025 %

Пі енд Джі Хелс Джермані ГмбХ(DE)

Спрей

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ОКСИМЕТАЗОЛІН

Форма товару

Спрей назальний дозований

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/10620/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 100 г препарату містять оксиметазоліну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 0, 05 г
  • Торгівельне найменування: НАЗАЛОНГ®
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
  • Фармакотерапевтична група: Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики, прості препарати. Оксиметазолін.

Упаковка

Флакон 10 г №1x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

НАЗАЛОНГ®

Склад.

Діюча речовина: оксиметазоліну гідрохлорид; 100 г препарату містять: оксиметазоліну гідрохлориду 0, 05 г;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, поліетиленгліколь, динатрію едетат, пропіленгліколь, повідон, натрію гідрофосфат додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода очищенна.

Лікарська форма. Спрей назальний дозований.

Препарат розпилюється у вигляді аерозольного струменя, який являє собою дисперговані у повітрі часточки рідини.

Назва і місцезнаходження виробника.

ТОВ « Мікрофарм» , Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 20.

Заявник: ТОВ « Універсальне агентство « ПРО-ФАРМА» .

Україна, 03115, м. Київ, вул. Котельникова, 1, оф. 97.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на респіраторну систему. Протинабрякові назальні препарати для місцевого застосування. Симпатоміметики, монопрепарати. Оксиметазолін. Код АТС R01A A05.

Засіб для швидкого усунення симптомів нежитю будь-якого походження (застудного або алергійного). Дія проявляється через кілька хвилин і триває до 10-12 годин після застосування препарату. Оксиметазолін гідрохлорид, що входить до складу препарату, чинить місцеву судинозвужуючу дію: швидко усуває набряк слизової оболонки носової порожнини, відновлює носове дихання та усуває порушення функцій сприйняття запахів. Не викликає порушення мукоциліарного кліренсу, сприяє швидкому відновленню захисних властивостей слизової оболонки носа та носових ходів.

Показання для застосування.

Лікування гострого риніту (нежитю) будь-якого походження: інфекційного, вірусного, вазомоторного або алергічного. Сінна гарячка (поліноз). У комплексному лікуванні синуситу, євстахіїту, середнього отиту.

З метою полегшення проведення риноскопії та хірургічних маніпуляцій у порожнині носа.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, атрофічний риніт, артеріальна гіпертензія, закритокутова глаукома, виражений атеросклероз, порушення серцевого ритму, цукровий діабет, тиреотоксикоз, аденома простати, підвищений внутрішньоочний тиск, стенокардія, феохромоцитома, застосування інгібіторів моноамінооксидази та інших препаратів, які сприяють

підвищенню артеріального тиску.

Період вагітності та годування груддю.

Препарат не слід застосовувати для лікування дітей віком до 6 років.

Особливі застереження.

При тривалому частому застосуванні можлива атрофія слизової оболонки носа. Не рекомендується одночасне застосування препарату та інших лікарських засобів для інтраназального введення. Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу може призвести до послаблення його дії.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності та в період годування груддю (на час лікування годування груддю слід припинити).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При тривалому застосуванні препарату у високих дозах не можна виключити його вплив на сердцево-судинну систему та центральну нервову систему. У таких випадках слід бути обережними при керуванні автотранспортом та механізмами.

Діти. Препарат можна застосовувати дітям старше 6 років.

Спосіб застосування та дози.

1. Зняти захисний ковпачок. Перед першим застосуванням препарату кілька разів натиснути на розпилювач до появи дисперсного струменя.

2. Ввести розпилювач у носовий хід і зробити впорскування, натиснувши до упору на розпилювач вказівним і середнім пальцями.

3. Зробити необхідну кількість впорскувань (дивись нижче) у кожен носовий хід; при цьому немає потреби закидати голову назад.

4. Під час впорскування рекомендовано легко вдихнути через ніс, що сприятиме оптимальному розподілу аерозолю у носовій порожнині.

5. Після використання закрити розпилювач захисним ковпачком.

Дорослим призначають по 1-2 впорскування, дітям старше 6 років – по 1 впорскуванню у кожну ніздрю. Інтервал між застосуваннями препарату має становити не менше 10-12 годин. Курс лікування – не більше 3-5 днів.

Передозування.

Після значного передозування або випадкового застосування внутрішньо можуть виникнути такі симптоми: звуження зіниць, нудота, блювання, ціаноз, підвищення температури, тахікардія, аритмія, колапс, судинна недостатність, артеріальна гіпертензія, дихальні розлади, набряк легенів, зупинка серця. Крім того, можуть виникнути психічні розлади, а також збудження або пригнічення функцій центральної нервової системи, які супроводжуються сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, артеріальною гіпотензією, зупинкою дихання та можливим розвитком коми.

Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, вентиляція легень. При зниженні артеріального тиску необхідно застосовувати фентоламін. Не слід приймати вазопресорні засоби. При необхідності показана протисудомна терапія.

Побічні ефекти.

При застосуванні препарату можуть відзначатися сухість і відчуття печії слизової оболонки носа, сухість у роті або глотці, чхання, відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія); системні ефекти – втома, головний біль. У осіб з підвищеною чутливістю до оксиметазоліну можливі системні побічні ефекти: нудота, підвищення тиску, тахікардія; у поодиноких випадках – підвищена збудженість, порушення сну. Тривале безперервне застосування судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії, атрофії слизової оболонки порожнини носа та зворотного набряку слизової носа (медикаментозний риніт).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному призначенні препарату з іншими судинозвужуючими засобами (незалежно від способу введення) можливе взаємне посилення побічних ефектів. Сповільнює всмоктування

місцевоанестезуючих засобів та пролонгує їхній ефект. Посилює дію інгібіторів моноамінооксидази на центральну нервову систему. Не застосовувати одночасно з інгібіторами МАО.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі від +2 ° С до +25 ° С у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 г у флаконах поліетиленових фармацевтичних із назальним розпилювачем. По одному флакону у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.