КЛІМАДИНОН УНО таблетки

Біонорика

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

№15x2
№15x4
№15x6

№15x2

Аналоги

bioequivalence-icon
КЛІМАДИНОН
КЛІМАДИНОН

Біонорика СЕ(DE)

Таблетки

bioequivalence-icon
СІМІДОНА УНО
СІМІДОНА УНО 6,5 мг

Амакса Фарма ЛТД(GB)

Таблетки

bioequivalence-icon
СІМІДОНА ФОРТЕ
СІМІДОНА ФОРТЕ 13 мг

Амакса Фарма ЛТД(GB)

Таблетки

Класифікація

Форма товару

Таблетки, вкриті оболонкою

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/2541/01/01

Дата останнього оновлення: 27.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 03.03.2020
  • Склад: 1 таблетка містить 32, 5 мг сухого екстракту кореневища циміцифуги (4, 5-8, 5: 1), що відповідає 6, 5 мг нативного екстракту; екстрагент етанол 60 % (об/об)
  • Торгівельне найменування: КЛІМАДИНОН® УНО
  • Умови відпуску: без рецепта

Упаковка

№15x2

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КЛІМАДИНОН® Уно

(KLIMADYNONÒ UNO)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка містить 32, 5 мг сухого екстракту кореневища циміцифуги (4, 5-8, 5: 1), що відповідає 6, 5 мг нативного екстракту; екстрагент етанол 60 % (об/об);

допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, кремнію діоксид колоїдний безводний, лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, кальцію гідрофосфат дигідрат, натрію крохмальгліколят (тип А), гіпромелоза, макрогол 4 000, титану діоксид Е 171, заліза (III) оксид червоний Е 172, заліза оксид жовтий Е 172.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Круглі двоопуклі таблетки теракотового кольору, вкриті оболонкою, із рискою з одного боку.

Назва та місцезнаходження виробника. Біонорика СЕ, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Статеві гормони та засоби, що впливають на статеву систему. Препарати циміцифуги. Код АТС G03X A03*.

Клімадинон® Уно має естрогеноподібний ефект, виявляє седативні властивості, також позитивно впливає на вегетативну нервову систему та психічний статус. Застосування препарату сприяє послабленню або повному зникненню симптомів недуги у преклімактеричний та клімактеричний періоди.

Показання для застосування. Вегетативно-судинні та психічні розлади в періоди пременопаузи, менопаузи і постменопаузи, такі як припливи, підвищена пітливість, порушення сну, нервозність, депресивний емоційний стан (клімактеричний синдром).

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату. Естрогенозалежні пухлини. Не слід застосовувати Клімадинон® Уно при вагітності та у період годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Хворим з наявними порушеннями функції печінки слід приймати препарат з обережністю під контролем лікаря. Терміново припинити застосування препарату Клімадинон® Уно при появі ознак ураження печінки (жовтяниця, темна сеча, болі у верхній частині живота, нудота, втрата апетиту, втомлюваність).

Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

При порушенні або поновленні менструацій, а також у випадку тривалих менструацій або інших скарг, що виникають під час лікування, необхідно звернутися до лікаря для перегляду схеми лікування.

Одночасний прийом естрогенів можливий лише під контролем лікаря, тому що Клімадинон® Уно може посилити їх дію.

Примітка для хворих на діабет. Одна таблетка містить у середньому 0, 01 хлібної одиниці.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’ язку з недостатністю досліджень не слід застосовувати Клімадинон® Уно у періоди вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози. Якщо лікар не призначив інше, препарат приймають по 1 таблетці один раз на день, бажано в один і той же самий час (ввечері).

Таблетки слід ковтати не розжовуючи і запивати достатньою кількістю рідини.

Не слід приймати подвійну дозу, якщо Ви пропустили один прийом.

Терапевтичний ефект настає поступово і проявляється приблизно через 2 тижні від початку прийому препарату. Не слід застосовувати препарат понад 3 місяці без консультації лікаря.

Передозування. Якщо Ви прийняли дозу препарату, яка значно перевищує рекомендовану, слід звернутися за допомогою до лікаря. Указані нижче побічні реакції можуть посилитися.

Побічні реакції. Рідко можливе незначне збільшення ваги.

При застосуванні препаратів, які містять циміцифугу, спостерігались випадки шлунково-кишкових розладів (диспепсичні прояви, діарея, блювання, нудота), алергійні реакції шкіри (шкірні висипи, свербіж, кропив’ янка), набряк обличчя, периферичний набряк та ураження печінки. Повідомлялося про відчуття напруження у грудях і менструальноподібних кровотечах.

У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному прийомі естрогенів Клімадинон® Уно може посилити їх дію.

Перед тим, як застосовувати препарат одночасно з іншими лікарськими засобами, слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ? С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 15 таблеток у блістері; по 2 блістери № 30 (15х2) або по 4 блістери № 60 (15х4), або по 6 блістерів № 90 (15х6) у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.