ІНГАЛІПТ-ЗДОРОВ’Я спрей

ТОВ ФК Здоров'я

Форма випуску та дозування

Спрей

Спрей

Упаковка

Балон 30 мл №1x1

Балон 30 мл №1x1

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

-

Форма товару

Спрей для ротової порожнини

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/3937/02/01

Дата останнього оновлення: 16.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 балон містить стрептоциду розчинного 0, 75 г, сульфатіазолу натрію у перерахуванні на сульфатіазол натрію безводний 0, 54 г, тимолу 0, 015 г, олії евкаліптової 0, 015 г, олії м’яти перцевої 0, 015 г
  • Торгівельне найменування: ІНГАЛІПТ-ЗДОРОВ'Я
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Умови зберігання: Зберігатиу недоступному для дітей місці.
  • Фармакотерапевтична група: Засоби, що діють на респіраторну систему. Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики.

Упаковка

Балон 30 мл №1x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ІНГАЛІПТ-ЗДОРОВЯ

(INGALIPT-ZDOROVYE)

Склад:

діюча речовина:

1 балон містить стрептоциду розчинного 0, 75 г, сульфатіазолу натріюуперерахуванні на сульфатіазол натрію безводний 0, 54 г, тимолу 0, 015 г, олії евкаліптової 0, 015 г, олії м’яти перцевої 0, 015 г;

допоміжні речовини: етанол 96 %, цукор-рафінад, гліцерин, полісорбат-80, вода очищена.

Лікарська форма. Спрей для ротової порожнини.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на респіраторну систему. Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Код АТХR02AА20.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Фармакологічні ефекти препарату обумовлені дією компонентів, що входять до його складу. Стрептоцид розчинний і сульфатіазол натрію чинять антимікробну дію щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій, що спричиняють захворювання порожнини рота і глотки. Тимол має антисептичну, відхаркувальну і спазмолітичну дію. Олія евкаліптова має протизапальну і антисептичну активність. Олія м’яти перцевої при нанесенні на слизові оболонки чинить помірний місцевоанестезуючий ефект.

Комбінація вказаних компонентів препарату забезпечує комплексну патогенетичну терапію запальних захворювань слизової оболонки ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів. Препарат чинить протизапальний, протимікробний і протигрибковий ефекти; активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, а також грибів родуCandida.

Клінічні характеристики.

Показання. Місцеве лікування інфекційно-запальних захворювань ЛОР-органів і слизової оболонки порожнини рота (тонзиліт, фарингіт, ларингіт, афтозний і виразковий стоматити).

Протипоказання. Підвищеначутливість докомпонентівпрепарату, наявність в анамнезі тяжких токсико-алергічних реакцій на сульфаніламіди.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування препарату!

Можливе послаблення протимікробної дії препарату при одночасному застосуванні з препаратами–похідними параамінобензойної кислоти (новокаїн, анестезин, дикаїн).

Особливості застосування. Перед застосуванням препарату, особливо при схильності до алергії, проконсультуйтеся з лікарем! Без консультації лікаря не застосовуйте препарат понад встановлений термін!

Обов’язково повідомте лікарю про Вашу попередню реакціюна прийом препаратів цієї групи.

Неприпустиме попадання препарату в очі.

Перед застосуванням препарату рекомендуєтьсяпрополоскатипорожнину рота теплою кип’яченою водою. З уражених ділянок порожнини рота (виразки, ерозії) за допомогою стерильних тампонів видалити некротичний наліт. Після зрошування порожнини рота препаратом слід утримуватися від прийому їжі впродовж15–30хв.

При застосуванні препарату дітям слід враховувати, що однократна доза препарату, яка розпилюється за1–2секунди, містить0, 0076–0, 0152мл етанолу(96%), що становитьна однократний прийом: для дітей віком 3–5років (маса тіла15–21кг)0, 0004–0, 0013мл/кг, віком6–12років (маса тіла21–38кг)0, 0002–0, 0007мл/кг.

Препарат містить цукор, що слід враховувати хворим на цукровий діабет і пацієнтам з вродженою непереносимістю фруктози, порушенням всмоктування глюкози-галактози.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе під контролем лікаря, після оцінки співвідношення користь/ризик, із суворим дотриманням режиму дозування препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами і механізмами, однак водіям автотранспорту слід враховувати, що можливе спотворення результатів дослідження на алкоголь.

Спосіб застосування та дози. Застосовувати дорослим і дітям віком від 3років місцево на слизові оболонки порожнини рота і носоглотки шляхом зрошування, розпилюючи препарат у порожнину рота протягом1–2 секунд.

Дорослим зрошування проводити 3–4 рази на добу.

Дітям віком від 3років зрошування проводять1–2рази на добу, якщо немає особливих вказівок лікаря.

Тривалість застосування препарату залежить від перебігу захворювання і зазвичай становить 3–10діб.

Частота і тривалість застосування встановлюються індивідуально лікарем і залежать від тяжкості захворювання!

Попередньо прополоскати ротову порожнину кип’яченою водою.

Правила користування балоном.

1. Зняти захисний ковпачок з балона.

2. На шток клапана балона надіти насадку-розпилювач, яка додається, переконавшись попередньо в її чистоті.

3. Струшувати балон протягом1хв і провести не більше5натиснень на насадку до появи дисперсного струменя. Дозволяється за відсутності струменя повторити операцію ще раз.

4. Вільний кінець розпилювача ввести у порожнину рота і, утримуючи балон вертикально, натиснути на головку розпилювача. Тривалість розпилювання– 1–2 секунди. Розпилений лікарський засіб утримувати у порожнині рота 5–7 хв, не вживаючи воду та їжу.

5. Закінчивши зрошування, зняти розпилювач зі штока клапана балона і закрити балон захисним ковпачком, щоб запобігти його забрудненню.

6. Розпилювач слід тримати у чистоті, щодня промиваючи його під струменем теплої води з подальшим висушуванням у теплому місці.

Діти. Препарат не застосовувати дітям віком до 3років.

З обережністю застосовувати дітям віком від 3 років у зв’язку з можливістю розвитку рефлекторного бронхоспазму, зумовленого вмістом ефірних олій евкаліпта і м’яти перцевої. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.

Передозування. Випадки передозування не описані. Можливе посилення побічних ефектів препарату.

Лікування: відміна препарату, промивання порожнини рота теплою кип’яченою водою. Симптоматична терапія.

Побічні реакції. В окремих випадках можливі:

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, бронхоспазм.

З боку шкіри: висипи, свербіж, кропив’янка, набряк у місці контакту.

З боку травної системи: нудота, блювання, місцеві ефекти(печіння у роті, клубок у горлі або першіння, гіпереміяслизовоїоболонки зіву).

Інші: загальна слабкість, утруднення дихання.

У разі виявлення будь-яких небажаних явищ або незвичних реакцій порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

Термін придатності. 1, 5 року.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С.

Зберігатиу недоступному для дітей місці.

Упаковка. 1 балон 30 мл з насадкою-розпилювачем і захисним ковпачком у коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності. Україна, 61013, Харківська обл. , місто Харків, вулиця Шевченка, будинок22.