ІГРА таблетки 50 мг

N/A

info

Rp

Діюча речовина
АТХ-код

Дата останнього оновлення: 01.12.2019

Форма випуску та дозування

tab_d_zhuv
Таблетки для жування, 50 мг

Упаковка

Блістер №1x1
  • Виробник: Дженефарм Греція
  • Форма товару: Таблетки для жування
  • Умови відпуску: за рецептом

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Порушення ерекції (нездатність досягти та підтримати ерекцію статевого члена, необхідну для успішного статевого акту); легенева артеріальна гіпертензія.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; одночасне застосування з донаторами оксиду азоту або нітратами; не застосовувати в пацієнтів, для яких сексуальна активність є небажаною, наприклад, пацієнтам із нестабільною стенокардією або тяжкою серцевою недостатністю, тяжкою печінковою недостатністю, артеріальною гіпотензією, недавно перенесеним інсультом або інфарктом, спадковими дегенеративними захворюваннями сітківки (пігментація сітківки тощо); не призначають пацієнтам, які втратили зір на одному оці через неартеріальну передню ішемічну оптичну нейропатію, незалежно від того, чи сталося це через попередній прийом інгібітору ФDE5 або ні; не призначають жинкам; вік до 18 років.

Інструкція:

Таб. Порушення ерекції: перор. 50 мг приблизно за 1 год до статевого акту 1 р/доб (максимальна рекомендована частота використання). За необхідності дозу можна підвищити до 100 мг (максимальна рекомендована доза) або знизити до 25 мг. Для пацієнтів із порушеннями функції печінки початкова доза — 25 мг. Для того, щоб препарат почав діяти, необхідне сексуальне збудження. Легенева артеріальна гіпертензія: 20 мг 3 р/доб, під час або після їди. Спр. д/рот. порож. Рекомендована разова доза — 25–37,5 мг (2–3 послідовних натискання) за 20–30 хв до статевого акту. Максимальна рекомендована доза — 75 мг. Максимальна рекомендована частота застосування — 1 р/доб. Препарат розпилюють у ротову порожнину, не вдихаючи спрей.

Варіанти дозування

Дозування

50 мг

Варіанти дозування

25 мг; 50 мг; 100 мг

Форма

Таблетки для жування

Еквівалентність

N/A

info

Класифікація

Аналоги

Характеристика

  • Заявник: Дженовейт Фармасьютікалс Лімітед
  • Реєстраційне посвідчення: UA/14121/01/02
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30-12-2075
  • Склад: 1 таблетка жувальна містить силденафілу цитрату еквівалентно силденафілу 50 мг
  • Торгівельне найменування: ІГРА®
  • Умови відпуску: за рецептом
  • Фармакотерапевтична група: Засоби, що застосовуються при еректильній дисфункції. Силденафіл.

Упаковка

Блістер №1x1