Форма випуску та дозування

tab

Таблетки

Упаковка

Контейнер №50x1

Варіанти дозування

Дозування

-

Варіанти дозування

-

Форма

Таблетки

Еквівалентність

-

Класифікація

INN

-

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Характеристика

  • Заявник: Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ, Німеччина
  • Наказ МОЗ: №121 від 07.03.2008
  • Реєстраційне посвідчення: UA/7887/01/01
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30-12-2075
  • Синонімічне найменування: Comb drug
  • Склад: 1 таблетка містить: Lycopodium clavatum D3 - 30 мг, Chelidonium majus D4 - 30 мг, Cinchona pubescens D3 - 30 мг, Myristica fragrans D4 - 30 мг, Silybum marianum D2 - 15 мг, Phosphorus D6 - 15 мг, Veratrum album D6 - 60 мг, Citrullus colocynthis D6 - 90 мг
  • Терміни зберігання: 5р.
  • Торгівельне найменування: ХЕПЕЛЬ
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Фармакотерапевтична група: Комплексний гомеопатичний препарат.

Упаковка

Контейнер №50x1

Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ХЕПЕЛЬ

Склад лікарського засобу.

Діючі речовини: 1 таблетка містить: Lycopodium clavatum D3 – 30 мг, Chelidonium majus D4 – 30 мг, Cinchona pubescens D3 – 30 мг, Myristica fragrans D4 – 30 мг, Silybum marianum D2 – 15 мг, Phosphorus D6 – 15 мг, Veratrum album D6 – 60 мг, Citrullus colocynthis D6 – 90 мг;

допоміжні речовини:магнію стеарат, лактоза.

Лікарська форма. Таблетки.

Назва і місцезнаходження виробника.

Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ.

Д-р Рекевег-штрасе 2-4, 76532 Баден-Баден, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості.Препарат чинитьжовчогінну, протизапальну, холеспазмолітичну, протидіарейну, мембраностабілізуючу, антиоксидантну, гепатопротекторну та метаболічну дію. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, які входять до складу препарату.

Показання для застосування. У комплексному лікуванні гострих та хронічних захворювань печінки, функціональних порушеннях та ураженнях печінки.

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Вагітність, період годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Відсутні.

Особливі застереження.

Людям з непереносимістю лактози слід враховувати, що препарат у своєму складі містить лактозу.

При захворюваннях печінки або при одночасному прийомі гепатотоксичних препаратів, застосовувати після консультації з лікарем.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Не застосовується, оскільки препарат містить компоненти чистотіл (Chelidonium) та Veratrum.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.

Діти. Дивись спосіб застосування та дози.

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим та дітям віком від 12 років – 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування), дітям віком до 12 років – 1 таблетку розтерти в порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 20 мл (4 чайних ложки) кип’яченої води кімнатної температури та приймати разову вікову дозу: дітям віком до 1 року – 1 чайна ложка, дітям віком від 1 до 6 років – 2 чайних ложки, дітям віком від 6 до 12 років – 3 чайних ложки (залишки розчину зберігати в захищеному від світла місці при кімнатній температурі не більше однієї доби). Разову вікову дозу приймати 3 рази на добу за 15-20 хвилин до їди або через годину після. У разі гострого початку захворювання приймати разову вікову дозу кожні 15 хвилин протягом перших 2 годин. Далі перейти на прийом 3 рази на добу.

Курс лікування: при гострих захворюваннях – 7 – 14 днів, при хронічних захворюваннях – 2 – 6 тижнів.

Передозування. Не відзначалось.

Побічні ефекти. В окремих випадках, як наслідок індивідуальної чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції шкіри або підвищення температури. Якщо виникли такі реакції, необхідно тимчасово припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Під час лікування препаратами, що містять чистотіл були відмічені поодинокі випадки підвищення в сироватці трансамінази та білірубіну, що зникають після припинення прийому препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами. Якщо одночасно застосовуються гепатотоксичні лікарські засоби, питання про прийом препарату вирішується індивідуально з урахуванням співвідношення ризик/користь.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зачинений контейнер зберігати у зовнішній картонній коробці при температурі від 15 оС до 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці!

Упаковка. Поліпропіленовий контейнер на 50 таблеток у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.