ГЕКСОРАЛ спрей 0,2 %

Фамар

Форма випуску та дозування

Розчин, 0,1 %
Спрей, 0,2 %

Спрей, 0,2 %

Упаковка

Балон 40 мл №1x1

Балон 40 мл №1x1

Аналоги

bioequivalence-icon
ГЕКСОСЕПТ
ГЕКСОСЕПТ 0,2 %

Стома(UA)

Спрей

від 70.00 грн

ГЕКСОРАЛ
ГЕКСОРАЛ 0,2 %

МакНіл Продактс Лімітед(GB)

Спрей

від 138.00 грн

СТОПАНГІН
СТОПАНГІН 0,192 %

Тева(CZ)

Спрей

СТОПАНГІН
СТОПАНГІН 0,192 %

ТЕВА Фармацевтікал Індастріз Лтд.(IL)

Спрей

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

ГЕКСЕТИДИН

Форма товару

Спрей для ротової порожнини

Умови відпуску

без рецепту

Дата останнього оновлення: 11.09.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Інфекційно-запальні захворювання рота й горла: тонзиліт; ангіна (зокрема, латерального валика, ангіна Плаута – Венсана); фарингіт; гінгівіт, кровотеча з ясен; пародонтит; стоматит, глосит; афтозні виразки (з метою профілактики суперінфекції); альвеолярні інфекції при видаленні зубів; мікоз рота й горла; стани перед та після хірургічних втручань у стоматології та оториноларингології, а також травми порожнини рота та горла; як допоміжний засіб гігієни рота при генералізованих захворюваннях та у лежачих хворих; для усунення неприємного запаху з рота, особливо у випадках розпаду пухлин рота, глотки і гортані; як засіб ад’ювантної терапії при застуді.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; вік до 6 років; для препарату у формі спр. — атрофічний фарингіт, вік до 8 років.

Інструкція:

1 ст. л. (10–15 мл) нерозбавленого р-ину застосовують для полоскання ротової порожнини або горла протягом 30 сек 2–3 р/доб після їди або в проміжках між прийомами їжі. Препарат також можна наносити на уражену поверхню за допомогою тампону. Інтервал між процедурами — не менше 4 год. Спрей або аер. вприскують у ротову порожнину при затриманому диханні 2–3 р/доб (за необхідності — до 5 разів) після їди або в проміжках між прийомами їжі. Тривалість курсу лікування — 6–7 днів.

Упаковка

Балон 40 мл №1x1