ФІТОКАН-ГНЦЛС рідина

ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС"

Форма випуску та дозування

Рідина

Рідина

Упаковка

Флакон 50 мл №1x1
Флакон 100 мл №1x1

Флакон 50 мл №1x1

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

-

Форма товару

Рідина

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/9880/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 флакон містить екстракт рідкий (1: 1) із лікарської рослинної сировини: квіток ромашки (Flos Matricariae), квіток нагідок (Flos Calendulae), трави деревію (Herba Millefolii) (2: 1: 1) (екстрагент: етанол 40 %) з вмістом суми флавоноїдів у перерахуванні на рутин – не менше 0, 1 % – 50 мл або 100 мл
  • Торгівельне найменування: ФІТОКАН-ГНЦЛС
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Фармакотерапевтична група: Препарати, що застосовуються у стоматології.

Упаковка

Флакон 50 мл №1x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ФІТОКАН-ГНЦЛС

Склад:

діючі речовини: 1 флакон містить екстракт рідкий (1: 1) із лікарської рослинної сировини: квіток ромашки (FlosMatricariae), квіток нагідок (FlosCalendulae), трави деревію (HerbaMillefolii) (2: 1: 1) (екстрагент: етанол 40 %) з вмістом суми флавоноїдів у перерахуванні на рутин – не менше0, 1 % – 50 мл або 100 мл;

допоміжні речовини(крім екстрагенту): відсутні.

Лікарська форма. Рідина.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-бурого кольору з оранжевим відтінком, зі специфічним запахом. Допускається утворення осаду при зберіганні.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуютьсяу стоматології. Код АТХА01АD11.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Комбінований рослинний препарат, дія якого зумовлена фізіологічно активними речовинами, що входять до його складу, чинить протизапальну, протимікробну та спазмолітичну дію, а також знижує проникність капілярів, посилює і прискорює процеси регенерації слизових оболонок (покращує трофічні процеси) і має певні гемостатичні властивості. Чинить ранозагоювальну та антиоксидантну дію.

Клінічні характеристики.

Показання. У стоматологічній практиці при запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (афтозний та інші стоматити, виразково-некротичний гінгівостоматит).

У складі комбінованої терапії при лікуванні захворювань органів травлення (хронічних гастритів, дуоденітів, функціональної диспепсії, хронічних колітів).

Протипоказання. Підвищене згортання крові, схильність до тромбоутворення. Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу або інших рослин родини айстрових (складноцвіті).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Невідома.

При необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо такої можливості.

Особливості застосування. Без консультації лікаря не застосовувати препарат довше встановленого терміну. Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або ж, навпаки, стан здоров’я погіршиться, з’являться небажані явища, слід звернутися до лікаря за консультацією щодо подальшого застосування препарату. При застосуванні внутрішньо не перевищувати рекомендовані дози. При виразковій хворобі і гастриті з підвищеною кислотністю застосовувати разом з антацидами і спазмолітиками.

Цей лікарський засіб містить 0, 98 об. % етанолу (алкоголю), тобто 789, 25 мг на дозу 2, 5 мл препарату (½ склянки). Шкідливий для пацієнтів, хворих на алкоголізм. Слід бути обережним при застосуванні дітям, пацієнтам із захворюваннями печінки та хворим на епілепсію.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності препарат протипоказаний. У період годування груддю застосування препарату можливе лише тоді, коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Лікарський засіб містить етанол, тому на період лікування рекомендується утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням дорослим та дітям віком від 12 років 1 чайну ложку (5 мл) препарату розчинити в 1 склянці (200 мл) теплої води.

При стоматитах та інших захворюваннях слизової оболонки порожнини рота препарат призначати у вигляді аплікацій із приготовленого розчину препарату тривалістю 15–20 хвилинаборотовихванночок з такого ж розчину тривалістю 1–2 хвилини. Застосовувати 2–3 рази на добу протягом 2–5 днів.

У гастроентерології застосовувати внутрішньо та у мікроклізмах.

Внутрішньо застосовувати по ½–⅓ склянки розчину із розрахунку 1 чайна ложка препарату на 1 склянку теплої кип’яченої води за 30 хвилин до їди або через 40–60 хвилин після їди 3–4 рази на добу.

Для мікроклізм: 1 чайна ложка препарату на 50–100 мл теплої кип’яченої води (після очищення кишечнику) 1–2 рази на добу. Курс лікування становить 15–20 днів.

Тривалість застосування препарату визначається лікарем індивідуально та залежить від досягнутого лікувального ефекту та перебігу захворювання.

Діти. Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування. Випадки передозування не описані. Можливе посилення побічних реакцій.

При пероральному застосуванні передозування супроводжується гострим алкогольним отруєнням, симптоми якого аналогічні до симптомів отруєння етиловим спиртом.

Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія.

Побічні реакції.

З боку імунної системи/ з боку шкіри та підшкірної клітковини: алергічні реакції, набрякання шкіри, шкірні висипи, кропив’янка, свербіж та інші реакції гіперчутливості, почервоніння шкіри, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції (включаючи шок).

З бокушлунково-кишкового тракту: відчуття гіркоти у роті, печіння в епігастральній ділянці, біль у животі.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід обов’язково припинити застосування препарату та звернутися до лікаря щодо подальшої терапії препаратом.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Упаковка. По 50 мл або 100 мл у флаконі, закупореному кришкою, з контролем першого розкриття, у коробці з картону.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дослідний завод «ГНЦЛС».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 61057, Харківська обл. , місто Харків, вулиця Воробйова, будинок 8.

(Товариство з обмеженою відповідальністю «Дослідний завод «ГНЦЛС»)

Україна, 61013, Харківська обл. , місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

(Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я»).