ФІТОЦИСТОЛ збір

ПрАТ Ліктрави

Форма випуску та дозування

Збір

Збір

Упаковка

Фільтр-пакет 1,5 г №20x1

Фільтр-пакет 1,5 г №20x1

від 47.50 грн

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Ціни в аптеках

Aптека 911

Aптека 911

ФІТОЦИСТОЛ збір

47.50 грн

Класифікація

Класифікація еквівалентності

C.1

info

Діюча речовина

-

Форма товару

Збір

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/14188/01/01

Дата останнього оновлення: 19.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 г збору містить брусниці листя (Vitis idaeae folia) 500 мг, звіробою трави (Hyperici herba) 200 мг, шипшини плодів (Rosae fructus) 200 мг, причепи трави (Bidentis herba) 100 мг
  • Торгівельне найменування: ФІТОЦИСТОЛ
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Фармакотерапевтична група: Інші препарати для лікування урологічних захворювань.

Упаковка

Фільтр-пакет 1,5 г №20x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ФІТОЦИСТОЛ

PHYTOCYSTOL

Склад:

діюча речовина: 1 г збору містить брусниці листя (Vitisidaeaefolia) 500 мг, звіробою трави(Hypericiherba) 200 мг, шипшини плодів(Rosaefructus) 200 мг, причепи трави(Bidentisherba)100 мг.

Лікарська форма. Збір.

Основні фізико-хімічні властивості: суміш неоднорідних шматочків сірувато-зеленого кольору з білувато-жовтими і коричнювато-червоними, коричневими и темно-коричневими вкрапленнями.

Фармакотерапевтична група.

Інші препарати для лікування урологічних захворювань. Код АТХG04BX.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лікарський засіб чинить протимікробну дію щодо стафілокока, кишкової палички, синьогнійної палички, протея та деяких інших мікроорганізмів, також протизапальну та діуретичну дію.

Клінічні характеристики.

Показання.

В комплексній терапії гострих і хронічних захворювань в урології (цистит, уретрит, простатит), гінекології (вагініт, вульвіт неспецифічної етіології) і проктології (проктит, запалення гемороїдальних вузлів, анальні тріщини, коліт).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів збору. Артеріальна гіпертензія, тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі хвороби нирок, жовчокам'яна хвороба.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не рекомендується застосування хворим, які приймають антикоагулянти, антибіотики, сульфаніламіди, протизаплідні, гіпотензивні-блокатори кальцієвих каналів, жіночі статеві гормони, гіпохолестеринемічні засоби (статини), серцеві глікозиди.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Інформація щодо досвіду застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутня. Необхідна консультація лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

2 фільтр-пакетипомістити в скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 15 хвилин, періодично надавлюючи на пакетики ложкою. Перед застосуванням настій рекомендується збовтати.

Внутрішньо приймати у теплому вигляді по ¼–⅓ склянки 3–4 рази на добу; місцево для мікроклізм застосовують теплий нерозведений настій по 25–50 мл; для зрошень, спринцювань, ванночок, примочок настій розводять в 2–4 рази.

В урологіїнастій застосовувати внутрішньо за вказаною схемою протягом 1–3 тижнів. При хронічному перебігу захворювання курс лікування може бути подовжено до декількох місяців після консультації з лікарем. Одночасно настій застосовувати місцево (мікроклізми) протягом 1–2 тижнів 1–2 рази на добу.

В гінекологіїнастій застосовувати внутрішньо за вказаною схемою протягом 2–4 тижнів та одночасно місцево (ванночки, зрошення, спринцювання, примочки, мікроклізми) 1–2 рази на добу.

В проктологіїнастій застосовувати протягом 1–3 тижнів одночасно всередину по ¼–⅓склянки і у вигляді теплих примочок 1–3 рази на добу та мікроклізм по 50 мл на ніч. При колітах настій застосовувати тільки внутрішньо.

Приготовлену водну витяжку зберігати у холодильнику (при температурі 2–8оС) не більше 2 діб.

Діти. Лікарський засіб не застосовують дітямдо 12 років.

Передозування. Передозування та тривале застосування спричиняє відчуття гіркоти у роті, неприємні відчуття у ділянці печінки. Можливепосиленняпобічнихреакцій.

Побічні реакції. Можливі алергічні реакції (у т. ч. гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри, кропив’янка); фотосенсибілізація (під час лікування слід уникати УФ-випромінювання). Підвищення артиреального тиску.

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30оСу недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 1, 5 г у фільтр-пакеті; по 20 фільтр-пакетів у пачці або у пачці з внутрішнім пакетом.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник/заявник. ПрАТ «Ліктрави», Україна.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження діяльності/місцезнаходження заявника. Україна, 10001, Житомирська обл. , м. Житомир, шосе Київське, буд. 21.