ЕРГОФЕРОН таблетки

Матеріа Медика - Україна

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №20x1
Блістер №20x2
Блістер №20x5

Блістер №20x1

від 194.00 грн

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

-

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/12931/01/01

Дата останнього оновлення: 18.03.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
  • Склад: 1 таблетка містить: антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до гістаміну афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до CD4 афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг
  • Торгівельне найменування: ЕРГОФЕРОН
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Умови зберігання: Зберігати при температурі не вище 25 °С.
  • Фармакотерапевтична група: Гомеопатичний препарат. Противірусний засіб, антигістамінний засіб.

Упаковка

Блістер №20x1

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕРГОФЕРОН

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить: антитіла до гамма інтерферону людиниафінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла догістамінуафінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг; антитіла до CD4афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 6 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магніюстеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблеткиплоскоциліндричноїформи, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору.

На одному плоскому боці нанесено риску, на іншому плоскому боці нанесено напис ERGOFERON.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості.

Противірусний засіб, антигістаміннийзасіб.

Спектр фармакологічної активності препарату включає в себе противірусну, імуномодулюючу, антигістамінну, протизапальну дії.

Експериментально та клінічно доведено ефективність застосування компонентів препарату при лікуванні такихвірусних інфекційних захворювань: грип А та грип В, гострі респіраторні вірусні інфекції (спричинені вірусами парагрипу, аденовірусами, респіраторно-синцитіальними вірусами, коронавірусами), герпесвірусніінфекції (лабіальнийгерпес, офтальмогерпес, генітальнийгерпес, оперізувальнийгерпес, вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), гострі кишкові інфекції вірусної етіології (викликанікаліцивірусами, коронавірусами, ротавірусами, ентеровірусами), ентеровірусний та менінгококовий менінгіти, геморагічна лихоманка з нирковим синдромом, кліщовий енцефаліт.

Препарат застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій[псевдотуберкульоз, коклюш, ієрсиніоз, пневмонія різної етіології, включаючи атипових збудників
(M. pneumoniae, C. pneumoniae, Legionellaspp. )], для профілактики бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій, суперінфекцій. Застосування препарату в пре- тапоствакцинальнийперіод підвищує ефективність вакцинації, забезпечує неспецифічну профілактику ГРВІ та грипу в момент становленняпоствакцинальногоімунітету. Препарат має профілактичну ефективність відносно ГРВІ негрипозної етіології, попереджує розвитокінтеркурентнихзахворювань упоствакцинальний період.

Компоненти, щовходять до складу препарату, мають єдиний механізм дії у вигляді підвищення функціональної активності CD4-рецептора, рецепторів до гамма інтерферону (ІФН-γ) тагістаміну відповідно, що супроводжується вираженоюімунотропною дією.

Експериментально доведено, що: антитіла до інтерферону гамма підвищують експресію ІФН-γ, ІФН-α/β та пов’язаних з нимиінтерлейкінів (ІЛ-2, ІЛ-4, ІЛ-10 та ін. ), поліпшують ліганд-рецепторну взаємодію ІФН, відновлюютьцитокіновий статус; нормалізують концентрацію та функціональну активність природних антитіл до ІФН-γ, що є важливим фактором природної противірусної толерантності організму; стимулюютьінтерферонозалежні біологічні процеси: індукцію експресії антигенів головного комплексугістосумісності І, ІІ типів іFc-рецепторів, активацію моноцитів, стимуляцію функціональної активності NK-клітин, регуляцію синтезу імуноглобулінів, активуючи змішану Tp та Tp імунну відповідь.

Антитіла до CD4, імовірно будучиалостеричними модуляторами цього рецептора, регулюють функціональну активність CD4-рецептора, що призводить до підвищення функціональної активності CD4-лімфоцитів, нормалізаціїімунорегуляторного індексу CD4/CD8, а такожсубпопуляційного складуімунокомпетентнихклітин (CD3, CD4, CD8, CD16, CD20).

Антитіла догістаміну модифікуютьгістамінозалежнуактивацію периферичних та центральних Н1-рецепторів і таким чином знижують тонус гладкої мускулатури бронхів, зменшують проникність капілярів, що призводить до скорочення тривалості тавиразностіринореї, набряку слизової оболонки носа, кашлю та чхання, а такожзменщенню виразностісупутніх інфекційному процесу алергічних реакцій за рахунок пригнічення вивільненнягістаміну з опасистих клітин і базофілів, продукціїлейкотриєнів, синтезу молекул адгезії, зниження хемотаксису еозинофілів та агрегації тромбоцитів у реакціях на контакт з алергеном.

Сумісне застосування компонентів, що входять до складу комплексного препарату, супроводжується посиленням їх противірусної активності.

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика та лікування:

– грипу А і В;

– гострих респіраторних вірусних інфекцій, спричинених вірусом парагрипу, аденовірусом, респіраторно-синцитіальним вірусом, коронавірусом;

– герпесвірусних інфекцій (лабіальнийгерпес, офтальмогерпес, генітальнийгерпес, вітряна віспа, оперізувальнийгерпес, інфекційний мононуклеоз);

– гострих кишкових інфекцій вірусної етіології (викликанихкаліцивірусом, аденовірусом, коронавірусом, ротавірусом, ентеровірусами);

– ентеровірусного та менінгококового менінгіту, геморагічної лихоманки з нирковим синдромом, кліщового енцефаліту.

Застосування у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій[псевдотуберкульоз, коклюш, ієрсиніоз, пневмонія різної етіології, у тому числі викликана атиповими збудниками (M. pneumoniae, C. pneumoniae, Legionellaspp. )]; профілактика бактеріальних ускладнень вірусних інфекцій, суперінфекцій.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Випадків взаємодії з іншими лікарськими засобами не виявлено.

Особливості застосування.

До складу препарату входить лактоза, у зв’язку з чим його не рекомендується призначати пацієнтам із вродженоюгалактоземією, синдромоммальабсорбції глюкози або галактози та із вродженоюлактазною недостатністю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає даних щодо ефективності й безпеки застосування препарату вагітним або жінкам, які годують груддю, тому його не слід призначати таким пацієнткам.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та іншими потенційно небезпечними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Застосовуютьдорослим та дітям віком від 6 місяців. Препарат приймають внутрішньо, по 1 таблетці на прийом (не застосовувати препарат разом з їжею). Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

Дітям з 6 місяців. У разі призначення препарату дітям молодшого віку (від 6 місяців до 3 років) рекомендовано розчиняти таблетку у невеликійкількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури.

Лікування потрібно починати як можна раніше при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою: перші 2 години препарат приймають кожні 30 хв, потім протягом першої доби –ще 3 таблетки через рівні проміжки часу. Починаючи з 2-ї доби й надалі препаратприймають по 1 таблетці 3 рази на добудо повного одужання.

Для профілактики вірусних інфекційних захворювань – по 1–2 таблетки на добу. Рекомендований термін профілактичного курсу визначається індивідуально і може становити 1–6 місяців.

За необхідності, препарат можна поєднувати з іншими противірусними та симптоматичними засобами.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від 6 місяців.

Передозування.

При випадковому передозуванні можливідиспептичні прояви, обумовлені наповнювачами, що входять до складу препарату.

Побічні реакції.

Можливі реакції підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату.

Термін придатності.

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 20 таблетоку блістері; по 1, 2 або 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

ЗАТСантоніка.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вул. Вейверю 134Б, м. Каунас, Каунаське м. сам. , LT-46353, Литва.

Заявник.

ТОВ"Матеріа Медика-Україна".

Місцезнаходження заявника.

Україна, 03062, м. Київ, вул. Нивська, буд. 20,

тел. : +380 (44) 400-90-78.