ДЕНЕБОЛ таблетки 25 мг

Мепро Фарма

Rp

Форма випуску та дозування

Таблетки, 25 мг

Таблетки, 25 мг

Упаковка

Блістер №10x1

Блістер №10x1

Аналоги

Rp

ДЕНЕБОЛ
ДЕНЕБОЛ 25 мг

Мілі Хелскере Лімітед(GB)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

РОФЕКОКСИБ

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

за рецептом

Rp

Дата останнього оновлення: 02.06.2020

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Гострий і хронічний остеоартрит, ревматоїдний артрит, періартрит, бурсит, тендиніт, тромбофлебіт; травми опорно-рухового апарату й м’яких тканин; больовий синдром різного ґенезу (остеохондроз, неврит і невралгія, корінцевий синдром, люмбаго, міалгія, мігрень, альгодисменорея, зубний біль тощо); захворювання, які супроводжуються запальними процесами, у стоматології (стоматит, гінгівіт, пульпіт); у ЛОР-практиці (отит, синусит, ларингіт); для симптоматичної терапії запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, сечовидільної системи; у гінекології й офтальмології.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату й інших НПЗЗ; бронхіальна астма; перенесений інфаркт міокарда, інсульт, артеріальна гіпертензія, прогресуючий атеросклероз; онкологічні захворювання; період вагітності й годування груддю, вік до 12 або від 65 років, для препарату у формі ректальних супозиторіїв — вік до 18 років.

Інструкція:

Таблетки. Больовий синдром та первинна дисменорея: перор. 25 мг 1 р/доб, наступні дози — 12,5 або 25 мг 1 р/доб за необхідності; максимальна добова доза — 25 мг. Тривалість курсу лікування — до зникнення симптомів, але не більше 3-х днів. Остеоартрит: початкова доза — 12,5 мг 1 р/доб, за необхідності дозу можна підвищити до максимальної — 25 мг 1 р/доб. Тривалість курсу лікування — 4–6 тиж. Розчин для ін’єкцій. Початкова доза — в/м 50 мг 1 р/доб (максимальна добова доза), за необхідності дозу можна знизити до 25 мг 1 р/доб. Остеоартрит: початкова доза — 12,5 мг 1 р/доб, за необхідності дозу можна підвищити до максимальної — 25 мг 1 р/доб. Розчин для ін’єкцій застосовують для початкового короткого симптоматичного курсу лікування протягом першого тиж. Надалі рекомендовано використовувати препарат у формі таб. д/перор. заст.

Упаковка

Блістер №10x1