ЦИНАБСИН таблетки

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №20x5

Блістер №20x5

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/6790/01/01

Дата останнього оновлення: 23.10.2020

Характеристика

 • Вагітність і годування груддю: Застосовувати препарат у період вагітності й годування груддю можна лише після об'єктивної оцінки співвідношення між очікуваним корисним ефектом і можливим ризиком.
 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: дотепер не відома
 • Заявник: Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ., Німеччина
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами немає.
 • Наказ МОЗ: №417 від 23.07.2007
 • Передозування: у випадках передозування можливе підвищення частоти виникнення побічних реакцій
 • Побічні реакції: У поодиноких випадках можливі реакції гіперчутливості, включаючи висипання на шкірі, шлунково-кишкові розлади, включаючи нудоту, блювання та діарею. У хворих, які застосовували інші препарати, що містять ехінацею, відзначалися алергічні реакції (висипання на шкірі,свербіж,в окремих випадках– набряк обличчя, диспное, запаморочення і зниження артеріального тиску). Ехінацея може стати причиною виникнення алергічних реакцій у атопічних пацієнтів (наприклад, у пацієнтів з сінною лихоманкою, нейродерматитом, алергічною астмою).
 • Протипоказання: Не застосовувати дітям віком до 2 років, у період вагітності або при відомій гіперчутливості до хрому, ехінацеї та інших різновидів родини складноцвітих або до будь-якого з компонентів препарату. Із фундаментальних міркувань Цинабсин не слід застосовувати у випадках: прогресуючі системні захворювання (такі як туберкульоз та саркоїдоз), системні захворювання білих кров’яних тілець (наприклад, лейкемія та лейкоз), аутоімунні захворювання (наприклад, запальні захворювання колагенової тканини (колагенози), розсіяний склероз), імунодефіцити (у тому числі ВІЛ-інфекції), імуносупресія (наприклад, після трансплантації органів або кісткового мозку, або хіміотерапії) або хронічні вірусні захворювання.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/6790/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Синонімічне найменування: Comb drug
 • Склад: 1 таблетка (250 мг) містить Cinnabaris D3 25 мг, Echinacea D1 25 мг, Hydrastis D3 25 мг, Kalium bichromicum D3 25 мг.
 • Терміни зберігання: 5 років
 • Торгівельне найменування: ЦИНАБСИН
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі (15-25 ºC) в недоступному для дітей місці
 • Фармакологічні властивості: Цинабсин являє собою гомеопатичний комбінований препарат. Cinnabaris швидко і надійно звільняє від таких характерних симптомів запалення навколоносових пазух як головні болі, сльозотеча, а також від невралгій у ділянці обличчя. Hydrastis і Kalium bichromicum діють головним чином при підгострому і хронічному перебігу захворювання, що часто має місце при тривалому синуситі. Усі три інгредієнти сприяють зняттю набряку слизових оболонок і відновленню носового дихання.Echinacea сприяє загальній підтримці імунної системи.
 • Фармакотерапевтична група: комплексний гомеопатичний препарат

Упаковка

Блістер №20x5

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЦИНАБСИН

(СINNABSIN®)

Основні фізико-хімічні властивості: білі до сіро-білих, можливо з легким відтінком жовто-жовтогарячого кольору, іноді злегка плямисті, круглі, двоплощинні таблетки зі скошеною кромкою;

Склад:1 таблетка (250 мг) містить Cinnabaris D3 25 мг, Echinacea D1 25 мг, Hydrastis D3 25 мг, Kalium bichromicum D3 25 мг;

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль пшеничний.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб.

Фармакологічні властивості. Цинабсин являє собою гомеопатичний комбінований препарат. Cinnabaris швидко і надійно звільняє від таких характерних симптомів запалення навколоносових пазух, як головні болі, сльозотеча, а також від невралгій в області обличчя. Hydrastis і Kaliumbichromicum діють, головним чином, при підгострому і хронічному перебігу захворювання, що часто має місце при тривалому синуситі. Всі три інгредієнти сприяють зняттю набряку слизових оболонок і відновленню носового дихання. Echinacea сприяє загальній підтримці імунної системи.

Показання для застосування. Гостре і хронічне запалення придаткових пазух носа (синусити).

Спосіб застосуваннята дози. Цинабсин застосовують у такий спосіб:

дітям віком від 2 до 12 років: при гострих станах - по 1 таблетці кожні дві години (але не більше 8 таблеток на добу) до поліпшення стану; після цього або при хронічних станах - по 1 таблетці 3 рази на добу;

дорослим і дітям старше 12 років: при гострих станах - по 1 таблетці щогодини (але не більше 12 таблеток на добу) до поліпшення стану; після цього або при хронічних станах - по 1-2 таблетки 3 рази на добу.

При хронічному синуситі рекомендується триваліше лікування (від 4 до
6 тижнів).

Цинабсин не рекомендується приймати понад 8 тижнів.

Таблетки приймають за півгодини до їди або через півгодини після їди, даючи їм повільно розчинитися в роті. Дітям віком до 3-х років рекомендується для зручності застосування розчиняти таблетку у невеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці).

Побічна дія. В окремих випадках можуть спостерігатися такі реакції гіперчутливості, як висипи на шкірі або шлунково-кишкові розлади. У хворих, які застосовували інші препарати, що містять ехінацею, відзначалися алергічні реакції. При розвитку таких небажаних явищ слід припинити прийом препарату.

При посиленні слиновиділення після прийому препарату Цинабсин рекомендується зменшити дозу або припинити прийом препарату.

Протипоказання. Препарат не можна призначати при відомій гіперчутливості до хрому, ехінацеї, інших різновидів родини складноцвітих або до будь-якого з інгредієнтів. Цинабсин не слід застосовувати при прогресуючих системних захворюваннях, таких як туберкульоз, лейкемія, лейкози, колагенози, аутоімунні захворювання, розсіяний склероз, СНІД, ВІЛ-інфекція, хронічний вірусний гепатит.

Передозування. Симптоми передозування дотепер не відомі.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадку слід знизити частоту і дозування препарату і, після регресії небажаних симптомів, відновити прийом препарату відповідно до інструкції. У разі вираженого первинного погіршення, що супроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинити його застосування.

Застереження для хворих із непереносимістю лактози або глютеновою хворобою: Цинабсин містить лактозу і пшеничний крохмаль.

Впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами немає.

Застосовувати препарат у період вагітності й годування груддю можна лише після об'єктивної оцінки співвідношення між очікуваним корисним ефектом і можливим ризиком.

Через недостатність клінічних даних не рекомендується застосовувати препарат у дітей віком до 2 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15-25 ºC) в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 5 років.

Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення терміну придатності.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 20 таблеток у блістері; по 5 блістерів у картонній коробці.

Виробник. Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ.

Адреса. Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруе, Німеччина.