АТФ-ЛОНГ таблетки 20 мг

ТОВ ФК ФарКоС

Форма випуску та дозування

Таблетки, 20 мг

Таблетки, 20 мг

Упаковка

Блістер №10x3
Блістер №10x4

Блістер №10x3

Аналоги

bioequivalence-icon
АТФ-ЛОНГ
АТФ-ЛОНГ 10 мг

ПАТ НВЦ Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод(UA)

Таблетки

від 92.60 грн

АТФ-ЛОНГ
АТФ-ЛОНГ 10 мг

Астрафарм(UA)

Таблетки

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/3121/01/02

Дата останнього оновлення: 16.01.2021

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 21.09.2021
  • Склад: 1 таблетка містить АТФ-ЛОНГу (у перерахуванні на речовину, що не містить натрію хлорид і воду) – 20 мг з вмістом суми аденінових нуклеотидів 12, 6 мг
  • Торгівельне найменування: АТФ-ЛОНГ®
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Фармакотерапевтична група: Кардіологічні препарати.

Упаковка

Блістер №10x3

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АТФ-ЛоНГ®

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: аденозин-5'-трифосфато-гістидинато-магнію (II) трикалієва сіль октагідрат з натрію хлоридом;

1 таблетка містить АТФ-Лонгу у перерахуванні на 100 % речовину 10 мг або 20 мг із вмістом суми аденінових нуклеотидів 6, 3 мг або 12, 6 мг відповідно;

допоміжні речовини: пудра цукрова, лактози моногідрат (таблетоза-80), магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний.

Лікарська форма. Таблетки.

Таблетки білого кольору з фаскою та рискою для поділу з одного боку.

Назва і місцезнаходження виробника.

АТЗТ « Фармацевтична фірма « ФарКоС» , ТОВ « АСТРАФАРМ» .

Україна, 03162, м. Київ, вул. Зодчих, 50-А.

Фармакотерапевтична група.

Кардіологічні препарати. Код АТС С01E B10.

АТФ-Лонг – оригінальний лікарський засіб нового класу речовин – різнолігандних координаційних сполук з макроергічними фосфатами, молекула якого складається з аденозин-5¢ -трифосфату (АТФ), амінокислоти гістидину, магнію, калію. За рахунок оригінальної структури молекули препарат має характерну фармакологічну дію, яка не властива кожному з її хімічних компонентів (АТФ, гістидин, К+, Мg++).

АТФ-Лонг впливає на метаболічні процеси у міокарді, нормалізує енергетичний обмін, активність іонтранспортних систем мембран клітин, показники ліпідного складу мембран, активність мембранозв’ язаних ферментів, покращує антиоксидантну систему захисту міокарда, чинить антиішемічну, мембраностабілізуючу дію, антиаритмічний ефект при суправентрикулярній тахікардії.

Препарат здійснює енергозберігаючий ефект за рахунок пригнічення активності ферменту 5¢ -нуклеотидази, який відповідає за швидкість гідролізу енергетичних субстратів. АТФ-Лонг запобігає структурно-функціональним ушкодженням плазматичних мембран кардіоміоцитів, забезпечуючи зберігання кількісного та якісного складу ліпідів мембран, пригнічуючи активність мембранозв’ язаних фосфоліпаз. АТФ-Лонг пригнічує інтенсивність процесів перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ), тим самим зменшує накопичення в мембранах продуктів гідролізу та переокиснення фосфоліпідів – жирних кислот, лізофосфоліпідів, для яких характерні виражені детергентні властивості і здатність викликати порушення скоротливої та ритмічної діяльності серця при ішемії. У разі експериментальної ішемії міокарда препарат підвищує активність Na+ - K+-АТФ-ази та Са2+-, Mg2+-АТФ-ази та кальційзв'язуючий потенціал мембрани.

АТФ-Лонг покращує показники центральної та периферичної гемодинаміки, коронарного кровообігу, нормалізує скоротливість міокарда, що призводить до підвищення показників фізичної працездатності. В умовах ішемії препарат зменшує споживання міокардом кисню, активізує функціональний стан серця. Препарат відновлює нормальний синусовий ритм у хворих з пароксизмальною суправентрикулярною тахікардією.

АТФ-Лонг нормалізує концентрацію калію та магнію в тканинах, знижує концентрацію сечової кислоти.

При введенні в організм АТФ-Лонг повільно розпадається з утворенням аденозину.

Показання для застосування.

Комплексна терапія:

– ішемічної хвороби серця, нестабільної стенокардії, стенокардії спокою та напруження;

– постінфарктного та міокардитичного кардіосклерозу (дифузного та вогнищевого кардіосклерозу);

– порушень серцевого ритму;

– нейроциркуляторної дистонії;

– міокардіодистрофії та міокардитів;

– синдрому хронічної втоми.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до препарату та його компонентів. Гострий інфаркт міокарда, тяжкі форми бронхіальної астми, кардіогенний та інші види шоку, обструктивні захворювання бронхолегеневої системи, синоатріальна та атріовентрикулярна блокада II - III ступеня, гіперкаліємія, гіпермагніємія, геморагічний інсульт. Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При поєднанні атріовентрикулярної блокади з іншими порушеннями ритму препарат не призначають. При тривалому застосуванні препарату АТФ-Лонг потрібно контролювати рівень калію і магнію в крові. Небажано застосовувати при значній артеріальній гіпотензії. З обережністю призначати при схильності до бронхоспазмів.

АТФ-Лонг не можна застосовувати одночасно із серцевими глікозидами у зв’ язку з підвищенням ризику виникнення атріовентрикулярної блокади.

До складу таблеток в невеликій кількості входить пудра цукрова, що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати АТФ-Лонг.

Під час лікування препаратом АТФ-Лонг необхідно обмежити вживання продуктів, до складу яких входить кофеїн (кава, чай, напої з колою).

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічні дані про безпеку та ефективність застосування препарату в період вагітності відсутні, тому застосування його вагітними жінками протипоказане.

На період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дані відсутні. У випадках, якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, зниження артеріального тиску, слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

Діти.

Не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки АТФ-Лонг приймають під язик (сублінгвально) і тримають до повного розсмоктування. Разова доза – 10 - 40 мг 3 - 4 рази на добу, незалежно від прийому їжі.

При гострих серцевих станах (напад стенокардії, аритмія) препарат приймають по 10 - 80 мг до покращання стану.

Максимальна добова доза – 160 мг.

Термін лікування визначає лікар, в середньому він становить 20 - 30 днів. За необхідності курс повторюють через 10 - 15 днів.

Передозування.

Симптоми: можливий розвиток брадикардії, виникнення атріовентрикулярної блокади, синкопальний стан, пов’ язаний з раптовим зниженням артеріального тиску.

Лікування: припинення прийому препарату; призначають десенсибілізуючу терапію, судинозвужувальні засоби, при виникненні брадикардії – введення атропіну сульфату.

Побічні ефекти.

Можливі поява нудоти, неприємних відчуттів в епігастрії, алергічних реакцій, зниження артеріального тиску, головний біль, тахікардія, посилення діурезу, гіперемія обличчя, відчуття жару, запаморочення, неприємні відчуття в грудях, посилення моторики травного каналу, бронхоспазм. При тривалому та неконтрольованому прийомі – гіперкаліємія або гіпермагніємія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

АТФ-Лонг не можна застосовувати одночасно із серцевими глікозидами у зв’ язку з підвищенням ризику виникнення атріовентрикулярної блокади.

При одночасному прийомі з калійзберігаючими діуретиками, препаратами калію та інгібіторами АПФ підвищується ризик розвитку гіперкаліємії, з магнеротом та іншими препаратами магнію – гіпермагніємії.

Дипіридамол посилює терапевтичний ефект препарату АТФ-Лонг, а ксантинолу нікотинат, кофеїн, теофілін, амінофілін – зменшують.

АТФ-Лонг може посилювати антиангінальну дію a- і β -адреноблокаторів, блокаторів кальцієвих каналів, нітратів.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 5 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 3 або 4 блістери у коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.