info
На фото препарат іншої форми/дозування/упаковки АРТРОН ТРИАКТИВ таблетки Флакон №60x1

АРТРОН ТРИАКТИВ таблетки

Юніфарм

Форма випуску та дозування

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №10x1
Флакон №30x1
Флакон №60x1
Флакон №100x1
Флакон №120x1

Блістер №10x1

info
На фото препарат іншої форми/дозування/упаковки АРТРОН ТРИАКТИВ таблетки Флакон №60x1

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Класифікація

Форма товару

Таблетки, вкриті оболонкою

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/4016/01/01

Дата останнього оновлення: 09.12.2020

Загальна інформація

  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 19.08.2020
  • Склад: 1 таблетка містить: хондроітину сульфату натрію 300 мг, глюкозаміну гідрохлориду 500 мг, метилсульфонілметану (МСМ) 250 мг
  • Торгівельне найменування: АРТРОН® ТРИАКТИВ
  • Умови відпуску: без рецепта
  • Умови зберігання: Зберігатипритемпературіне вище 30°С у щільно закупореній упаковці.
  • Фармакотерапевтична група: Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Упаковка

Блістер №10x1

Інструкція

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АРТРОН® ТРИАКТИВ

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка містить хондроїтину сульфату натрію 300 мг, глюкозаміну гідрохлориду 500 мг, метилсульфонілметану 250 мг;

допоміжні речовини:кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), триацетин, барвник титану діоксид (Е 171), барвник жовтий захід FCF (E 110), барвник рибофлавін (Е 101).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Таблетки довгастої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою від світло-оранжевого до темно-оранжевого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника. Юніфарм, Інк.; 350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат.

Код АТС М01А Х.

Комбінований хондропротекторний препарат, який стимулює регенерацію хрящової тканини.

Хондроїтину сульфат – високомолекулярний мукополісахарид, який бере участь у побудові основної речовини тканини хрящів та кісток. Покращує фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, інгібує ферменти, які порушують структуру та функції хряща суглоба, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Стимулює синтез глюкозаміногліканів, нормалізує обмін гіалінової тканини, сприяє регенерації поверхні хрящів та суглобної сумки. Попереджує компресію сполучної тканини, збільшує продукування внутрішньосуглобної рідини, покращує рухливість уражених суглобів. Сповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію та прискорює процеси репарації кісткової тканини, гальмує прогресування остеоартрозу. Має аналгезуючі властивості, зменшує біль у суглобах, болі у стані спокою та при ходьбі, прояви запалення.

Глюкозамін стимулює біосинтез аміногліканів, сприяє відновленню хрящових поверхонь та зменшенню дегенеративних змін у суглобах. Нормалізує продукування внутрішньосуглобної рідини, послаблює біль у суглобах, покращує їх рухливість.

Метилсулфонілметан – природне джерело дієтичної сірки. Сірка відіграє важливу роль у підтримці еластичності і гнучкості сполучної тканини.

Показання для застосування. Дегенеративно-дистрофічні захворювання периферичних суглобів і хребта (остеопороз, остеохондроз, спондилоартроз); ураження суглобів аутоімунного ґенезу (ревматоїдний артрит); профілактика та лікування ушкоджень суглобів внаслідок фізичних перевантажень; період реконвалесценції після переломів кісток, травм, операцій опорно-рухового апарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Фенілкетонурія, схильність до кровотеч, тромбофлебіти, недостатність функції печінки та нирок у стадії декомпенсації. Період вагітності або годування груддю. Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не рекомендується вживати алкоголь під час лікування. Не рекомендується для лікування хворих на цукровий діабет.

При потребі можна застосовувати у складі комбінованої терапії з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат протипоказаний при вагітності. На час лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Не впливає.

Діти. Препарат не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо, після їди, запиваючи водою.

Дорослим призначають по 1-3 таблетки на добу. Мінімальна тривалість курсу лікування – 6 тижнів; клінічний ефект спостерігається через 2-3 місяці застосування препарату. Клінічний ефект настає повільно і зберігається тривалий час після припинення прийому. Рекомендується розпочинати лікування з більшої дози (3 таблетки), поступово переходять на підтримуючу.

Передозування. При передозуванні можуть виникнути алергічні реакції. Лікування: промивання шлунка, активоване вугілля перорально, симптоматична терапія.

Побічні ефекти. Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, кропив'янка, відчуття свербежу, еритема, дерматит, макулопапульозні висипання, набряки.

Шлунково-кишкові розлади: диспепсичні розлади, нудота, блювання, біль у шлунку, запор, діарея.

Порушення з боку нервової системи: сонливість, головний біль, запаморочення, безсоння, почуття стомленості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному прийомі глюкозамін підсилює всмоктування у травному тракті антибiотикiв групи тетрациклiнiв і зменшує – пеніцилінів і хлорамфеніколу. При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами глюкозамін і хондроїтин можуть знижувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі до 30 °С, у щільно закритій упаковці, в місці, недоступному для дітей.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в коробці. По 30, 60, 100 або 120 таблеток у флаконі; по 1 флакону в коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.