АДВОКАРД таблетки

Rp

-

C01EX

info

Форма випуску та дозування

tab

Таблетки

Упаковка

Блістер №10x3

Варіанти дозування

Дозування

-

Варіанти дозування

-

Форма

Таблетки

Еквівалентність

-

Класифікація

INN

-

Аналоги

Відповідних аналогів не знайдено

Характеристика

  • Заявник: АТЗТ "Фармацевтична фiрма "ФарКоС", м. Київ, Україна
  • Наказ МОЗ: №290 від 20.04.2012
  • Реєстраційне посвідчення: UA/6421/01/01
  • Термін дії реєстраційного посвідчення: 29-03-2075
  • Синонімічне найменування: Comb drug
  • Склад: 1 таблетка містить: магладену у перерахунку на 100 % речовину з вмістом суми аденінових нуклеотидів 18,6 мг – 29,25 мг, молсидоміну у перерахунку на 100 % речовину – 0,3 мг, фолієвої кислоти у перерахунку на 100 % речовину – 0,45 мг
  • Терміни зберігання: 3р.
  • Торгівельне найменування: АДВОКАРД®
  • Умови відпуску: за рецептом

Упаковка

Блістер №10x3

Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

АДВОКАРД®

ADVOCARD®

Склад:

Діючі речовини: 1 таблетка містить: магладену (аденозин-5’-трифосфатоглюконато магнію (II) тринатрієвої солі) - 29,25 мг, молсідоміну - 0,3 мг, фолієвої кислоти - 0,45 мг; 

допоміжні речовини: ФармабестТМ (SPImPharma) або Лактоза, моногідрат, цукрова пудра (ТУ У 18,422-97), кальцію стеарат (ТУ У 6-09-4233-76), кремнію діоксид колоїдний безводний, мікрокристалічна целюлоза.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані кардіологічні засоби. Код АТС С01Е Х.

Клінічні характеристики.

Показання. Комплексна терапія ішемічної хвороби серця; стенокардія напруження та спокою; профілактика та лікування нападів стенокардії.

Протипоказання.  Індивідуальна підвищена чутливість до препарату або його інгредієнтів. Не слід призначати АДВОКАРД® при колапсі та шоці, нападі бронхіальної астми, черепно-мозковій травмі.

Спосіб застосування та дози.  Таблетки АДВОКАРДУ® приймають сублінгвально (під’язично) та тримають під язиком до повного розсмоктування. Разова доза 1-3 таблетки 3-4 рази на добу незалежно від прийому їжі. Курс лікування складає 20-30 діб. При нападі стенокардії препарат приймають по 1-3 таблетки. Максимальна разова доза – 3 таблетки. Максимальна добова доза складає 20 таблеток.

Побічні реакції.Головний біль, артеріальна гіпотензія, нудота.

Передозування. Передозування супроводжується головним болем, запамороченням, порушенням зору. В цих випадках можливе застосування кофеїну та препаратів, що його містять.

Застосування у період вагітності або годування груддю.  Препарат не слід застосовувати у період вагітності та лактації.

Діти. Клінічний досвід застосування препарату у дітей віком до 14 років відсутній, тому його призначають дітям тільки після 14 років.

Особливості застосування.  Пацієнти літнього віку можуть мати підвищену чутливість до препарату, тому лікування починають із застосування 1 таблетки 3 рази на добу. При нормальній переносимості препарату переходять на звичайні дози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на можливість керування автомобілем та іншими механізмами. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій.  При одночасному застосуванні АДВОКАРДУ® з гіпотензивними засобами (в тому числі нітратами) спостерігається посилення їх дії. Не рекомендується одночасний прийом з силденафілу цитратом, оскільки можливий розвиток гіпотензії.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. АДВОКАРД® – оригінальний комбінований лікарський препарат. Проявляє антиангінальну та антиішемічну дію, має мембранопротекторний та антиоксидантний ефекти, покращує метаболізм міокарда, захищаючи клітини від гіпоксії, проявляє антиатеросклеротичні властивості за рахунок нормалізації обміну гомоцистеїну. Механізм дії АДВОКАРДУ® пов’язаний з комплексним впливом інгредієнтів препарату.

Магладен більш стабільний, ніж препарати АТФ, до дії ферментів, що дозволяє застосовувати його сублінгвально. Магладен проявляє вплив на пуринові (аденозинові) рецептори. Активація пуринових рецепторів супроводжується пригніченням надходження іонів кальцію в клітини, що супроводжується антиішемічною, мембраностабілізуючою дією, антиаритмічним ефектом.

Молсідомін та його активні метаболіти SIN 1 та SIN 1A через вивільнення оксиду азоту сприяють розширенню коронарних судин. На відміну від органічних нітратів до препарату не розвивається звикання. Молсідомін проявляє позитивний вплив на показники системної гемодинаміки, зменшуючи навантаження на міокард. Блокуючи синтез фосфоліпаз тромбоцитів та активуючи синтез простацикліну судинною стінкою, молсідомін проявляє антиагрегаційні властивості.

Фолієва кислота бере участь в багатьох метаболічних процесах. Особливо важливою є участь фолієвої кислоти в перетвореннях гомоцистеїну, який є фактором розвитку атеросклерозу. Зменшуючи рівень гомоцистеїну, фолієва кислота проявляє антиатеросклеротичну дію. Стимулюючи обмінні процеси в міокарді, фолієва кислота покращує його функціональну активність.

Препарат в умовах коронарної недостатності проявляє енергозберігаючий ефект за рахунок зменшення потреби міокарда в кисні. АДВОКАРД® зменшує кількість лактату в міокарді, пригнічує активність мембранозв’язаних фосфоліпаз, попереджує структурно-функціональне пошкодження мембран кардіоміоцитів, забезпечує сталість кількісного та якісного складу ліпідів мембран. АДВОКАРД® покращує коронарний кровотік, підвищує толерантність до фізичного навантаження, зменшує частоту та вираженість нападів стенокардії. Застосування препарату сприяє нормалізації концентрації іонів калію та магнію в тканинах. АДВОКАРД® проявляє антиаритмічний ефект.

Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату не вивчена.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки світло-жовтого кольору з вкрапленнями.

Термін придатності. Термін придатності препарату становить 3 роки.

Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 оС.

Упаковка. По 10 таблеток в контурних чарункових упаковках. По 3 або 4 контурних чарункових упаковкив пачку.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.  АТЗТ "Фармацевтична фірма "ФарКоС".

Місцезнаходження.  03162, Україна, м. Київ, вул. Зодчих, 50-А.