АЦЕТИЛЦИСТЕЇН-АСТРАФАРМ порошок 100 мг

АСТРАФАРМ

Форма випуску та дозування

Порошок, 200 мг
Порошок, 100 мг

Порошок, 100 мг

Упаковка

Саше №10x1

Саше №10x1

Аналоги

bioequivalence-icon
АЦЕТАЛ С 100 мг

ТОВ ФК Здоров'я(UA)

Порошок

АТЕТЕ 100 100 мг

Фармак(UA)

Порошок

Rp

АТЕТЕ 200 200 мг

Фармак(UA)

Порошок

АТЕТЕ 600 600 мг

Фармак(UA)

Порошок

АЦЦ 100 100 мг

Сандоз Фармасьютікалз д.д.(SI)

Порошок

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

АЦЕТИЛЦИСТЕЇН

Форма товару

Порошок для приготування розчину для перорального застосування

Умови відпуску

без рецепту

Дата останнього оновлення: 18.03.2021

Опис діючої речовини (INN опис)

Показання:

Захворювання, які супроводжуються утворенням в'язкого, слизово-гнійного мокротиння з погіршенням відхаркування: гострий і хронічний бронхіт; бронхоектатична хвороба; хронічний обструктивний бронхіт; бронхіальна астма; бронхіоліт; муковісцидоз (у складі комбінованої терапії); трахеїт унаслідок бактеріальної і/або вірусної інфекції; ларингіт; синусит (для полегшення відходження секрету); ексудативний середній отит; пневмонія; ателектаз внаслідок закупорювання бронхів слизовою пробкою; видалення в'язкого секрету з дихальних шляхів при посттравматичних або післяопераційних станах; при передозуванні парацетамолу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до ацетилцистеїну; виразкова хвороба шлунку й дванадцятипалої кишки у фазі загострення; кровохаркання; легенева кровотеча; артеріальна гіпертензія; захворювання надниркових залоз; печінкова або ниркова недостатність; варикозне розширення вен стравоходу; фенілкетонурія.

Інструкція:

Порошок для приготування розчину для перорального застосування, шипучі таблетки, таблетки — перор.: вміст 1 пак. або 1 таб. шип. слід розчинити в 1/2 склянки води, соку або холодного чаю та випити р-ин; таб приймають у розмолотому вигляді або ковтають цілими, запиваючи достатньою кількістю води. Дорослі та діти від 14 років — 400–600 мг/доб (100 мг 4–6 разів або 200 мг 2–3 р/доб) після їди; діти 6–14 років — 300–400 мг/доб (200 мг 2 рази або 100 мг 4 р/доб); 2–5 років — 200–300 мг/доб (100 мг 2–3 р/доб); немовлята (починаючи з 10-го дня життя) та діти до 2-х років — 50 мг 2–3 р/доб. Терапію слід починати послідовно, поступово підбираючи ефективну дозу. Муковісцидоз: для пацієнтів із масою тіла понад 30 кг допускається підвищення добової дози до 800 мг, діти 2–6 років — 100 мг 4 р/доб, від 6 років — 200 мг 3 р/доб. При гострих неускладнених захворюваннях тривалість курсу лікування — 5–7 днів, при тривалих захворюваннях визначають індивідуально. Розчин для ін’єкцій. Парентеральне введення: дорослі — 300 мг в/м або в/в крапельно чи повільно болюсно 1–2 р/доб, діти 6–14 років — 150 мг 2 р/доб, діти до 6 років — 10 мг/кг маси тіла кожні 12 год. Тривалість курсу лікування 5–10 днів. Інгаляції: вміст 1 амп. 1–2 р/доб протягом 5–10 днів або більше тривалими курсами. Ендобронхіальне введення: вміст 1 амп. (за необхідності — 2-х) 1–2 р/доб, відповідно до обраного пристрою для введення (постійний катетер, бронхоскоп тощо).

Упаковка

Саше №10x1