АБРОЛ таблетки 30 мг

Форма випуску та дозування

Сироп, 3 мг/мл
Сироп, 6 мг/мл
Таблетки, 30 мг

Таблетки, 30 мг

Упаковка

Блістер №10x2

Блістер №10x2

Аналоги

Класифікація

Класифікація еквівалентності

N/A

info

Діюча речовина

АМБРОКСОЛ

Форма товару

Таблетки

Умови відпуску

без рецепту

Реєстраційне посвідчення

UA/9928/01/01

Дата останнього оновлення: 22.10.2020

Характеристика

 • Вагітність і годування груддю: Результати клінічних досліджень щодо застосування амброксолу гідрохлориду після 28-го тижня вагітності не виявили жодного шкідливого впливу на плід. Однак потрібно дотримуватися звичних застережних заходів стосовно прийому ліків у період вагітності. Особливо у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати препаратаброл®, таблетки.
 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Одночасне застосування препаратуаброл®, таблеткита засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.
 • Діти: Застосовувати дітям віком від 6 років, які не переносять сиропу.
 • Заявник: КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД., Індія
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися.
 • Наказ МОЗ: №929 від 29.10.2010
 • Особливі застереження: Надходили повідомлення про тяжкі ураження шкіри: мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз та гострий генералізований екзантематозний пустульоз, пов’язані із застосуванням амброксолу гідрохлориду. Якщо присутні симптоми або ознаки прогресування висипання на шкірі (іноді пов´язані з появою пухирців або ураженням слизової оболонки), слід негайно припинити лікування амброксолу гідрохлоридом та звернутися за медичною допомогою.
 • Передозування: На даний час немає повідомлень щодо випадків передозування. Симптоми, відомі з поодиноких повідомлень про передозування та/або випадки помилкового застосування ліків, відповідають відомим побічним діям амброксолу гідрохлориду в рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.
 • Побічні реакції: З боку імунної системи та шкіри і підшкірної клітковини: свербіж, еритема, шкірний висип, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок), інші реакції гіперчутливості, тяжкі ураження шкіри (синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла),гострий генералізований екзантематозний пустульоз).
 • Протипоказання: аброл® не можна застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу гідрохлориду або до інших компонентів препарату.
 • Реєстраційне посвідчення: UA/9928/01/01
 • Термін дії реєстраційного посвідчення: 30.12.2075
 • Склад: 1 таблетка містить: амброксолу гідрохлориду 30 мг
 • Терміни зберігання:
 • Торгівельне найменування: АБРОЛ®
 • Умови відпуску: без рецепта
 • Умови зберігання: Зберігати при температурі не вище 25 °Св оригінальній упаковці.
 • Фармакотерапевтична група: Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Упаковка

Блістер №10x2

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АБРОЛ®

(ABROL®)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: ambroxol;

1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 30 мг;

допоміжні речовини: целюлозамікрокристалічна, кроскармелоза натрію, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Круглі, білі таблетки з розподільчою рискою з одного боку.

Назва і місцезнаходженнявиробника.

ТОВ «КУСУМ ФАРМ».

Україна, 40022, м.Суми, вул. Скрябіна, 54.

Фармакотерапевтична група.

Муколітичні засоби. Код АТС R05C B06.

Фармакологічні властивості. Амброксол збільшує секрецію дихальних шляхів, посилює виділення легеневого сурфактанта і стимулює циліарну активність. Це призводить до поліпшення відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

Всмоктування всіх пероральних форм амброксолу швидке і повне, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі досягаються через 0,5 - 3 години. У плазмі в терапевтичному діапазоні приблизно 90 % препарату зв’язується з протеїнами.

При внутрішньому прийманні розподіл амброксолу з крові у тканини швидкий і різко виражений, з високою концентрацією активної речовини у легенях.

Період напіввиведення з плазми становить 7 - 12 годин; кумуляція не виявлена. При пероральному прийманні майже 30 % препарату екскретується з калом. Амброксол метаболізується, в основному, в печінці шляхом кон’югації. Загальна ренальна екскреція становить приблизно 90 %.

Показання для застосування.

Муколітична терапія при гострих та хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов`язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання.

Гіперчутливість до амброксолу або інших компонентів препарату.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності, особливо у І триместрі.

Амброксол проникає у грудне молоко, тому під час лікування препаратом Аброл® слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає даних щодо негативного впливу препарату на швидкість психомоторних реакцій.

Діти.

Застосування амброксолу дітям віком до 12 років не рекомендується в даній лікарській формі.

Спосіб застосування та дози.

Для досягнення успішного лікування рекомендується такий режим прийому препарату Аброл®.

Дорослі та діти старше 12 років: по 1 таблетці 3 рази на день.

Терапевтичний ефект може бути досягнутий при застосуванні 2 таблеток двічі на день.

Таблетки слід приймати після їди та запивати водою. Тривалість лікування – від 4 до 14 діб, залежно від перебігу захворювання.

Передозування.

На сьогодні немає повідомлень щодо симптомів передозування у людей. У разі перевищення терапевтичної дози потрібне симптоматичне лікування.

Побічні ефекти.

Як правило, препарат Аброл® добре переноситься хворими. Але іноді можуть виникати побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, диспепсія; рідко спостерігаються алергічні реакції у вигляді шкірних висипів.

Є повідомлення про поодинокі випадки дуже гострих анафілактичних реакцій, проте їх зв’язок із прийомом амброксолуне доведено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Застосування препарату Аброл® разом з антибіотиками (амоксицилін, цефуроксим, еритроміцин, доксициклін) призводить до виникнення високих концентрацій антибіотиків у тканинах легенів.

Немає повідомлень щодо клінічних небажаних взаємодій з іншими медичними препаратами. Не рекомендується одночасне застосування з лікарськими засобами, що мають протикашльову активність (наприклад, кодеїнвмісні протикашльові засоби).

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в упаковці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.