ЗуклопентиксолN05AF05

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Гостра й хронічна шизофренія та інші психотичні розлади, особливо з галюцинаціями, параноїдальним маренням і порушеннями мислення, а також стани збудження, неспокою, ворожості й агресивності; маніакальна фаза маніакально-депресивного психозу; збудження або інші поведінкові розлади у пацієнтів із розумовою відсталістю.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; циркуляторний колапс, депресія ЦНС будь-якого походження (алкогольна, барбітуратна чи опіоїдна інтоксикація), коматозний стан.

Інструкція:

Дозу препарату та тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально, залежно від стану пацієнта. Пероральне застосування. Гострий напад шизофренії та інші гострі психози, виражені гострі стани збудження, манія: 10–50 мг/доб. Виражені розлади і стани помірної тяжкості: початкова доза — 20 мг/доб, за необхідності дозу можна підвищувати на 10–20 мг кожні 2–3 дні до 75 мг/доб і вище; максимальна разова доза — 40 мг, максимальна добова доза — 150 мг. Хронічна шизофренія та інші хронічні психози: підтримувальна доза — 20–40 мг/доб. Ажитація у пацієнтів з олігофренією: 6–20 мг/доб, за необхідності дозу можна підвищити до 25–40 мг/доб. Парентеральне застосування. Внутрішньом’язово 50–150 мг, за необхідності повторні ін’єкції проводять з інтервалом 2–3 дні. Деяким пацієнтам додаткову ін’єкцію можна призначити через 24–48 год після першої. Підтримувальну терапію слід продовжувати препаратом для перор. застосування або у формі депо. Підтримувальна терапія: 200–400 мл депо-розчину кожні 2–4 тиж.

Список препаратів

Розчин

КЛОПІКСОЛ ДЕПО

Лундбек Експорт А/С, DK

200 мг/мл

Амп. 1 мл №10x1

A

КЛОПІКСОЛ-АКУФАЗ

Лундбек Експорт А/С, DK

50 мг/мл

Амп. 1 мл №10x1

A

Таблетки

КЛОПІКСОЛ

Лундбек Експорт А/С, DK

2 мг

Конт. №100x1

A