КетамінN01AX03

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Проведення нетривалих діагностичних процедур і хірургічних втручань у дітей і в деяких спеціальних випадках у дорослих: введення й підтримання наркозу; болісні процедури (заміна пов’язки у хворого з опіками); нейродіагностичні процедури (пневмоенцефалографія, вентрикулографія, мієлографія); ендоскопія; деякі процедури в офтальмології; діагностичні й хірургічні втручання в ділянці шиї або ротової порожнини; при лікуванні зубів; отоларингологічні втручання; гінекологічні екстраперитонеальні втручання; втручання в акушерстві, введення анестезії для операції кесаревого розтину; втручання в ортопедії й травматології; проведення наркозу в хворих у шоковому стані й з артеріальною гіпотензією.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; тяжка артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, тяжкі серцево-судинні розлади, черепно-мозкова травма, пухлини головного мозку, внутрішньочерепний крововилив, інсульт; прееклампсія, еклампсія; гіпертиреоз, який недостатньо лікувався або не лікувався; наявність в анамнезі судом; психічні захворювання (шизофренія, гострий психоз).

Інструкція:

Внутрішньовенно струминно повільно за 1 хв: початкова доза — 0,7–2 мг/кг, для хворих із високим ризиком, похилого віку або хворим, які перебувають у стані шоку: — 0,5 мг/кг. Внутрішньом’язово: початкова доза — 4–8 мг/кг. Внутрішньовенно крапельно: 500 мг препарату + 500 мл р-ину глюкози або фізіологічного р-ину, початкова доза — 80–100 кр/хв, підтримувальна доза — 20–60 кр/хв (2–6 мг/кг/год). Підтримувальна анестезія: у разі необхідності 1/2 початкової дози або початкову дозу можна вводити повторно в/м або в/в.

Список препаратів

Розчин

КЕТАМІН

Фармак, UA

50 мг/мл

Амп. 2 мл №10x1

B.4

КЕТАМІН-ЗН

ТОВ Харківське фармацевтичне підприємство Здоров’я народу, UA

50 мг/мл

Амп. 2 мл №10x1

B.4