ФлутамідL02BB01

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Місцевопоширений або метастатичний рак простати: як засіб монотерапії (з або без орхіектомії) або в комбінації з агоністами лютеїнізуючого гормону рилізинг-гормону для лікування хворих, яким раніше не призначали жодного лікування, або лікування хворих, які не реагують або у яких розвинулась резистентність до гормональної терапії або її непереносимість з метою досягнення максимальної андрогенної блокади; локально обмежений рак простати В2–С2 (Т2b–Т4): у складі комбінованої терапії, для зменшення об’єму пухлини, посилення контролю над пухлиною та збільшення періоду між загостреннями хвороби; функціональна гіперандрогенія у жінок, яка супроводжується порушеннями оваріально-менструального циклу, гірсутизмом, синдромом склерополікістозних яєчників та безпліддям.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіперандрогенія органічного походження у жінок (пухлини яєчників та кори надниркових залоз); тяжка печінкова недостатність; дитячий вік.

Інструкція:

Рак передміхурової залози: рекомендована доза — 250 мг 3 р/доб кожні 8 год. Гіперандрогенні стани: рекомендована доза — 125 мг 3 р/доб протягом 3–6 міс. Таблетки приймають перор. під час або після їди.

Список препаратів

Таблетки

ФЛУТАФАРМ

Фармак, UA

250 мг

Бліс. №10x5

B.4

ФЛУТАМІД

Оріон Корпорейшн, FI

250 мг

Бліс. №21x4

ФЛУТАН

Медокемі ЛТД, CY

250 мг

Бліс. №10x2

ФЛУТАФАРМ ФЕМІНА

АТ Фармак, UA

125 мг

Бліс. №10x5