ЕртапенемJ01DH03

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Інфекції (тяжкі та середнього ступеня тяжкості), спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами, а також початкова емпірична терапія до ідентифікації збудників у разі ускладнених інтраабдомінальних інфекцій, інфекцій шкіри та підшкірно-жирової клітковини (включаючи інфекції нижніх кінцівок при цукровому діабеті — «діабетична» стопа), інфекцій сечового тракту (включаючи пієлонефрит), негоспітальної пневмонії, гострих інфекцій органів малого тазу (включаючи післяпологовий ендоміометрит, септичний аборт і гінекологічні інфекції після хірургічних втручань), бактеріальної септицемії; профілактика хірургічних інфекцій, спричинених елективним колоректальним хірургічним втручанням.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, β-лактамних антибіотиків, амідних анестетиків місцевої дії; шок, порушення внутрішньосерцевої провідності; вік до 3-х міс.

Інструкція:

Внутрішньовенно протягом 30 хв і в/м. Дорослі та діти від 13 років: 1 г одноразово на добу; діти від 3 міс.–12 років: 15 мг/кг маси тіла 2 р/доб (максимальна добова доза — 1 г). Пацієнти з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну ≤30 мл/хв), у тому числі ті, які знаходяться на гемодіалізі — 500 мг/доб. Тривалість курсу лікування — 3–14 днів.

Список препаратів

Ліофілізат

ІНВАНЗ

Мерк Шарп і Доум ІДЕА ГмбХ, CH

1 г

Флак. №1x1

A