КомбінаціїG03GA30

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Стимуляція розвитку фолікулів у жінок з тяжкою недостатністю лютеїнізуючого та фолікулостимулювального гормонів (рівень ендогенного лютеїнізуючого гормона у крові <1,2 МО/л).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; пухлини гіпоталамуса та гіпофіза; збільшення яєчників або кісти, не пов’язані із синдромом полікістозних яєчників; гінекологічні кровотечі невідомого походження; карцинома яєчників, матки або молочних залоз; первинна недостатність яєчників; уроджені вади статевих органів, несумісні з вагітністю; фіброїдні пухлини матки, несумісні з вагітністю.

Інструкція:

Терапію повинен проводити лікар, який має досвід у лікуванні безпліддя. Лікування проводять з урахуванням індивідуальної реакції пацієнтки, яку оцінюють за результатами УЗД розміру фолікула та визначення рівня естрадіолу. Початкова доза — п/ш вміст 1 флак. препарату щоденно. Дозу коригують 1 раз на 7–14 днів, підвищуючи її на 37,5–75 МО. При досягненні оптимальної реакції через 24–48 год. після останньої ін’єкції препарату необхідно ввести від 5–10 тис. МО лХГ. У день введення лХГ та наступного дня пацієнтці рекомендується мати статеві відносини. Альтернативно може бути проведене внутрішньоматкове запліднення.

Список препаратів

Порошок

ПЕРГОВЕРІС

Арес Трейдінг С.А., CH

Флак. + р-ик у флак. 1 мл №1x1