Розувастатин та амлодипінC10BX09

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Комбінований препарат призначають як замісну терапію дорослим пацієнтам, у яких спостерігається належний терапевтичний ефект від одночасного прийому розувастатину та амплодипіну в еквівалентних терапевтичних дозах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших дигідропіридинів; захворювання печінки в активній фазі, зокрема невідомої етіології; стійке підвищення рівня трансаміназ у сироватці крові та підвищення рівня будь-якої трансамінази в сироватці більше ніж у 3 рази понад верхню межу норми (ВМН); тяжкі порушення функції нирок (КК <30 мл/хв); міопатія; одночасне застосування із циклоспорином; тяжка артеріальна гіпотензія; шок (зокрема кардіогенний); обструкція вихідного тракту лівого шлуночка (наприклад, через тяжкий аортальний стеноз); гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда; вагітність та період годування груддю; жінкам репродуктивного віку, які не використовують відповідні засоби контрацепції; дитячий вік.

Інструкція:

Рекомендована доза — 1 таб 1 р/доб (дозування залежить від доз обох компонентів цієї комбінації, які були досягнуті на момент переходу на комбінований препарат). Таблетки можна приймати в будь-який час дня незалежно від прийому їжі. Таблетки слід ковтати цілими, не розжовувати та запивати рідиною.

Список препаратів

Таблетки

РОКСЕРА КОМБІ

КРКА, д.д., Ново место, SI

10 мг + 5 мг

Бліс. №10x3