Бісопролол та інші антигіпертензивні засобиC07FB07

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Артеріальна гіпертензія, як монотерапія або в комбінації з іншими антигіпертензивними засобами. Хронічна стабільна стенокардія, як монотерапія або  в комбінації з іншими антиангінальними засобами. Як замісна терапія у пацієнтів, у яких артеріальний тиск і/або хронічна стабільна стенокардія адекватно контролюється одночасним застосуванням амлодипіну і бісопрололу у тих самих дозах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, похідних дигідропіридину. Нестабільна стенокардія, виражений стеноз аорти, гостра серцева недостатність, кардіогенний шок, AV-блокада II–III ст., синдром слабкості синусного вузла, синоатріальна блокада, брадикардія (частота серцевих скорочень <60 за 1 хв) перед початком лікування артеріальна гіпотензія (систолічний артеріальний тиск <100 мм рт. ст.), бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легенів, виражені порушення периферичного кровообігу, синдром Рейно, нелікована феохромоцитома, метаболічний ацидоз. Період годування груддю; дитячий вік (до 18 років).

Інструкція:

Рекомендована добова доза — 1 таб відповідного дозування. Препарат бажано приймати вранці незалежно від прийому їжі, не розжовуючи. Максимальна добова доза — 1 таб 10 мг/10 мг на добу. Лікування не слід припиняти раптово. Рекомендується поступове зниження дози.

Список препаратів

Таблетки

АЛОТЕНДИН

ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, HU

5 мг + 5 мг

Бліс. №7x4

СОБІКОМБІ

КРКА, д.д., Ново место, SI

10 мг + 5 мг

Бліс. №10x3