Метформін та лінагліптинA10BD11

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Цукровий діабет ІІ типу у дорослих пацієнтів: — як доповнення до правильного режиму харчування та фізичних навантажень для покращення глікемічного контролю, якщо він недостатній під час застосування максимально переносимої дози одного лише метформіну, або у пацієнтів, які вже проходять комбіноване лікування лінагліптином та метформіном; — у комбінації з похідними сульфонілсечовини як доповнення до правильного режиму харчування та фізичних навантажень у пацієнтів, у яких застосування максимально переносимої дози метформіну та сульфонілсечовини не забезпечує достатнього глікемічного контролю; — у комбінації з інсуліном як доповнення до правильного режиму харчування та фізичних навантажень для покращення глікемічного контролю, коли застосування інсуліну та метформіну окремо не забезпечує достатнього глікемічного контролю.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома; ниркова недостатність або ниркова дисфункція (КК <60 мл/хв); гострі стани, що можуть змінювати ниркову функцію, такі як зневоднення, тяжка інфекція, шок; гострі або хронічні захворювання, що можуть спричиняти тканинну гіпоксію: серцева або дихальна недостатність, нещодавно перенесений інфаркт міокарда, шок; печінкова недостатність, гостра алкогольна інтоксикація, алкоголізм.

Інструкція:

Дозу визначають індивідуально на основі поточного режиму пацієнта, ефективності та переносимості. Таблетки приймають 2 р/доб під час вживання їжі. Максимальна рекомендована добова доза: лінагліптину — 5 мг/метформіну — 2000 мг.

Список препаратів

Таблетки

ДЖЕНТАДУЕТО

Берінгер Інгельхайм Фарма, DE

850 мг + 2,5 мг

Бліс. №10x3